C, 28.09.2023.

Saseksas hercogi Lielbritānijā mēģina no drupām augšāmcelt savu reputāciju!

Egoiste
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: AFP/SCANPIX

Izskatās, ka Saseksas hercoga un hercogienes PR komanda nolēmuši mainīt pāra popularitātes veicināšanas modeli. Vakar, 5. septembrī, princis Harijs un Megana  pirmo reizi oficiāli uzstājās savas Eiropas turnejas ietvaros. "Es priecājos atgriezties Apvienotajā Karalistē," visus uzrunā Megana.

Pirmā pieturvieta Saseksas hercogiem bija jauno aktīvistu samits Mančestrā, ko izveidojusi Megana. Pāri sveica pilsētas mērs un pašvaldības pārstāvji: pēc sirsnīgiem sveicieniem un uzrunām Megana kāpa uz skatuves 2000 skatītāju priekšā.

Foto: AFP/SCANPIX

41 gadu vecā Megana runu sāka ar patīkamu un draudzīgu sveicienu, lai vēlreiz iekarotu britu publiku: "Esmu gandarīta atgriezties Apvienotajā Karalistē. Es priecājos, ka Harijs pavada mani."

Kā tālāk stāsta Megana, pēc bērnu piedzimšanas viņa uz pasauli sāka skatīties citādi un vēlas pielikt vairāk pūļu, lai to mainītu uz labo pusi.

Komunikācijas speciālisti ir pārliecināti, ka Meganas PR komanda ir ķērusies pie viņas tēla "spodrināšanas" britu sabiedrības acīs. Šoreiz nekādas atsauces uz lēdiju Dī nebija: stilisti no viņas tēla pat izslēdza Velsas princeses rotaslietas un pulksteņus, ko viņa tik bieži nēsā. Iespējams, kritika darīja savu un PR komanda nolēma neitralizēt nemitīgo ņirgāšanos par Meganas mēģinājumiem kopēt Diānu Spenseri.

Foto: Sipa Press

"Atšķirībā no viņas jaunākās intervijas žurnālā The Cut, kurā viņa netieši mēģināja iebiedēt karalisko ģimeni, šāds priekšnesums izskatās kā īsts PR triks."

Atliek vien skatīties, kā, burtiski no drupām PR guru izcels jauno Meganas tēlu britu acīs.

Foto: AFP/SCANPIX
Foto: AP/Scanpix
Foto: AP/Scanpix
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu