Rīgā slēgs satiksmi Lāčplēša ielas tunelī zem dzelzceļa no piektdienas vakara līdz sestdienas vakaram

TVNET/LETA
Rīgā slēgs satiksmi Lāčplēša ielas tunelī zem dzelzceļa no piektdienas vakara līdz sestdienas vakaram
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Google Maps

No piektdienas vakara līdz sestdienas vakaram Rīgā tiks slēgta satiksme Lāčplēša ielas tunelī zem dzelzceļa, informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvaldē.

Kā informēja pašvaldībā, "Rail Baltica" būvdarbu laikā no 9.septembra plkst.22 līdz 10.septembra plkst.20 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Lāčplēša ielas posmā no Satekles ielas līdz Kalupes ielai.

Pilnsabiedrībai "Bererix" uzdots izvietot ceļa zīmes, nodrošināt iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas minētajos ielas posmos, transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, kā arī nodrošināt operatīvā un sabiedriskā transporta satiksmi.

Transportlīdzekļu satiksmi Lāčplēša ielā var atjaunot pirms minētā laika, ja darbi tiek pabeigti ātrāk.

Kā ziņots, "Rail Baltica" projekts paredz izveidot Eiropas standarta sliežu platuma dzelzceļa līniju no Tallinas līdz Lietuvas un Polijas robežai, lai tālāk ar dzelzceļu Baltijas valstis būtu iespējams savienot ar citām Eiropas valstīm. Baltijas valstīs plānots izbūvēt jaunu, 870 kilometru garu Eiropas sliežu platuma (1435 milimetru) dzelzceļa līniju ar vilcienu maksimālo ātrumu 240 kilometri stundā.

Paredzēts, ka "Rail Baltica" izmaksas sasniegs 5,8 miljardus eiro, ieskaitot atzaru, ko nolemts izbūvēt starp Kauņu un Viļņu. Daļa izmaksu tiks segtas no Eiropas Savienības līdzekļiem. Dzelzceļa līnija "Rail Baltica" tiks atklāta secīgi pa posmiem laikā no 2026.gada līdz 2030.gadam.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu