Pk, 2.12.2022.

VIDEO ⟩ No alternatīvas uz pamatizvēli. Pikaps "Isuzu D-Max"

TVNET Auto
No alternatīvas uz pamatizvēli. Pikaps "Isuzu D-Max"
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums no video

​Meklējot derīgos izrakteņus šobrīd skopajā pikapu piedāvājumā priekšplānā izvirzās tie, kas iepriekš spēlēja otrā plāna lomas. Viens no tādiem ir japāņu pikaps "Isuzu D-Max".

Trešās paaudzes "D - Max" iznāca 2019. gada beigās, un kā daudzi pikapi ražots Taizemē. Pēc pikapu standartiem šis ir grezns modelis, ar glauni iekārtotu salonu un papildaprīkojuma elementiem.

Zem smaga motorpārsega rūc 1,9 litru turbodīzelis ar 163 ZS jaudu. Kā redzams, kvēpu filtrs novietots tūlīt aiz turbīnas atgāzu sekcijas, tāpēc sasniedz darba temperatūru daudz ātrāk nekā tad, ja atrastos kaut kur zem mašīnas vēdera. Kā jau modernā pikapā, transmisijas režīmi pārslēdzas elektroniski, ar kloķi panelī.

Pazeminātajos pārnesumos ar sešpakāpju automātu pikaps iet cauri un pāri visam pat ar asfalta riepām. Mēs pat neieslēdzām pakaļējā tilta bloķētāju.

Konkrētais testa objekts ir "Isuzu D - Max Double Cab" labākajā komplektācijā. Ir arī vienkāršāks "Space Cab" ar t.s. pusotrām durvīm un prastāku aprīkojumu. Visbeidzot, jāpatur prātā, ka "D-Max" kravnesība jebkurā komplektācijā pārsniedz tonnu.

Video: "Autoziņas" sižets

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu