Pk, 9.06.2023.

Uzņemsies atbildību par tautas labklājību: topošās koalīcijas partijas paraksta sadarbības memorandu

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 6
14. Saeimas deputāti Jānis Dombrava (no kreisās), Krišjānis Kariņš un partijas "Apvienotais saraksts" Ministru prezidenta amata kandidāts Uldis Pīlēns piedalās preses konferencē pēc tikšanās, kurā pārrunāja valdības darbības modeli.
14. Saeimas deputāti Jānis Dombrava (no kreisās), Krišjānis Kariņš un partijas "Apvienotais saraksts" Ministru prezidenta amata kandidāts Uldis Pīlēns piedalās preses konferencē pēc tikšanās, kurā pārrunāja valdības darbības modeli. Foto: Zane Bitere/LETA

Topošās koalīcijas partneri "Jaunā vienotība" (JV), "Apvienotais saraksts" (AS) un Nacionālā apvienība (NA) ceturtdien JV birojā, Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12-3, parakstījuši sadarbības memorandu.

"Turpināsim darbu," pēc dokumenta parakstīšanas sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).

Valdības veidošanas sarunas turpināsies ar politisko spēku atbildības jomu sadalījumu.

Uzreiz pēc tam partijas sāks darbu pie valdības deklarācijas.

Sadarbības memorands projekts paredz politisko spēku gatavību uzņemties atbildību par valsts attīstību un tautas labklājību un vienošanos par valdības izveidošanas pamatprincipiem un kopīgi izvirzītajiem mērķiem - valsts drošības stiprināšanu, ekonomikas izaugsmi un sociāli taisnīgas, iekļaujošas sabiedrības attīstību.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 6

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu