Alus netrafarētajā likumsargu automašīnā? Situāciju skaidro Valsts policija

Ziņa papildināta plkst. 20.49
TVNET Auto
Alus netrafarētajā likumsargu automašīnā? Situāciju skaidro Valsts policija
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 10
Foto: Ekrānuzņēmums no video/TVNET kolāža

Sociālajos tīklos izplatījies video, kurā it kā Valsts policijas auto atrasta alus bundža. Valsts policija skaidroja situāciju.

Video publicēts vietnē "TikTok", taču izplatījies arī citos sociālajos tīklos. Kāds vīrietis nofilmējis "Škoda Superb" vieglo auto, kas no malas izskatās pēc Valsts policijas netrafarētās automašīnas.

Pieejot pie spēkrata, vīrietis nofilmē, ka automašīnā atrodas "Cēsu alus" bundža. Ejot prom no auto, uz "Škodas" jumta redzamas trīs antenām līdzīgi priekšmeti, kas atgādina netrafarēto policijas auto.

Valsts policija zem šī ieraksta raksta: "Valsts policija ir veikusi informācijas pārbaudi, un varam apliecināt, ka video redzamā automašīna nav Valsts policijas."

Sociālajos tīklos bija atrodams video, kas ticis izdzēsts.

Kaut vai nav zināms, vai alus skārdeni lietojis vadītājs, kāds cits no pasažieriem, vai tā kalpo kā dizaina elements auto salonā, jebkurā gadījumā TVNET Auto atgādina, ka alkohola lietošana pie stūres ir ar likumu aizliegta un var būt letāla ne tikai šoferim, bet arī citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

Tāpat jāpiemin, ka nesen kāds "Rīgas satiksmes" sabiedriskā transporta šoferis darba laikā pie stūres dzēra ūdeni no šņabja pudeles. Cerēsim, ka šī arī ir tāda pati sakritība.

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu