Avārijā Rīgā pirmdien gājis bojā vieglās automašīnas vadītājs

TVNET/LETA
Avārijā Rīgā pirmdien gājis bojā vieglās automašīnas vadītājs
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Shutterstock

Vakar, 21. novembrī, Latvijā reģistrēti 147 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta 19 cilvēki, informē Valsts policija.

Vakar ap plkst.7.40 Rīgā, Granīta ielā, saskrējās trīs vieglās automašīnas - "Suzuki", "Volvo" un "Opel". Ceļu satiksmes negadījumā gāja bojā "Suzuki" vadītājs, bet trīs personas guva ievainojumus. Valsts policija par notikušo ir sākusi kriminālprocesu un skaidro negadījuma apstākļus.

Pirmdien 14 cietušie reģistrēti avārijās Rīgas reģionā, četri - Vidzemē, bet viens - Latgalē. No ceļu satiksmes negadījumos cietušajiem pieci bija gājēji.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi septiņus autovadītājus: trīs - Latgalē, divus - Zemgalē, bet pa vienam - Rīgas reģionā un Vidzemē. Galvaspilsētā aizturēts arī kāds vadītājs, kurš bija lietojis narkotiskās vielas.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem vakar noformēti 90 protokoli: Rīgas reģionā sodīti 17 autovadītāji, Zemgalē - 24, Vidzemē - 22, Latgalē - 17, bet Kurzemē - 10 autovadītāji. Desmit vadītāji sodīti par agresīvu braukšanu.

Kopumā policija vakar noformējusi 351 protokolu par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu