FOTO ⟩ Svētku sajūtu uzburs pat Grinčam: ieskats Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņā

Egoiste
Svētku sajūtu uzburs pat Grinčam: ieskats Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņā
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 4
Ziemassvētku Tirdziņš Doma laukumā
Ziemassvētku Tirdziņš Doma laukumā Foto: Jānis Škapars/TVNET

Tradicionālajā Ziemassvētku tirdziņā, kas Vecrīgas sirdi rotās līdz pat 2023. gada 1. janvārim, karstvīns kļūst par iecienītāko dzērienu un gaisu piepilda kanēļa, ingvera un grauzdētu mandeļu aromāti. Ielūkojies TVNET sagatavotajā foto atskatā no svētku tirgus dienu pirms Rīgas egles iedegšanas svinībām!


Būs iespēja aizdoties uz Ziemassvētku vecīša māju, apmeklētājus priecēs mazie rūķi, un bērniem būs iespēja sūtīt vēstules uz pašu Lapzemi!

Katru piektdienu Ziemassvētku tirdziņa klientus priecēs dīdžejs, sestdienās uzstāsies kori un muzikālie ansambļi, bet svētdienās tirdziņu piepildīs folkmūzika. Ēdinātāji gādās par īpašiem kokteiļiem, saldumiem un gardumiem, mūsdienīgām un ziemīgām street-food ēdienkartēm, kā arī par tradicionālo latviešu virtuvi.

Ja tiek meklēta unikāla dāvana, ko pasniegt saviem mīļajiem Ziemassvētkos, tad šī ir vieta, kur jābūt - vietējie Latvijas amatnieki piedāvās bišu vaska sveces, dažādus radošus komplektus, piemēram, trauku un durvju vainagu izgatavošanas komplektus, mezglošanas piederumu komplektus, komplektus sienu dekorēšanai, sveču liešanai un, protams, citas nudien interesantas lietas. Būs arī pieejamas daudzas jo daudzas tradicionālās dāvanas, kā, piemēram, piparkūkas, vilnas zeķes un cimdi.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu