"Latvijas pasts" aicina pasteigties ar Ziemassvētku sūtījumiem pāri okeānam

"Latvijas pasts" aicina pasteigties ar Ziemassvētku sūtījumiem pāri okeānam
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Ziemassvētku dāvanas pie eglītes
Ziemassvētku dāvanas pie eglītes Foto: Unsplash/Andrew Neel

Valsts akciju sabiedrība "Latvijas pasts" aicina neatlikt sūtījumus uz pēdējo brīdi un pasteigties ar Ziemassvētku sūtījumiem uz ASV un citām valstīm, kas atrodas pāri okeānam, vēsta Latvijas Televīzijas raidījums "Panorāma"

Aizķeršanās varētu būt mērķa valsts šķirošanas cehos. Ja pakas plānots sūtīt ar pakomātiem, tad sūtījumus uz pēdējo brīdi aicina neatlikt arī Latvijā.

Gada beigas ir īpaši saspringts laiks pasta darbiniekiem. Sūtījumu apjoms ir ārkārtīgi liels. Ar sūtījumiem, ko Latvijas iedzīvotāji saņem no citām valstīm, problēmas pastā negaida.

Cita situācija ir ar paciņām, ko Latvijas iedzīvotāji sūta uz ārzemēm. Tur ir jāievēro strikti termiņi, ja ir vēlme, lai apsveikums sasniedz adresātu Ziemassvētkos.

"Latvijas pasta" Starptautiskā departamenta direktors Andris Eglājs stāsta: "Tā, piemēram, Amerika – burtiski pēdējās dienas, ja mēs gribam pagūt līdz Ziemassvētkiem. Savukārt Lietuva, Igaunija, Vācija, tuvākās valstis, tur mēs varam līdz kādiem padsmitajiem decembra datumiem būt vēl salīdzinoši droši. Bet vienmēr – jo ātrāk, jo labāk. Un precīzi dati. Tas ir pasta biznesā pats galvenais."

Plašāk skaties sižetā!

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu