C, 30.03.2023.

Slikto laikapstākļu dēļ var kavēties pasta sūtījumu piegādes

TVNET/LETA
Slikto laikapstākļu dēļ var kavēties pasta sūtījumu piegādes
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
VAS "Latvijas Pasts" administrācijas ēka.
VAS "Latvijas Pasts" administrācijas ēka. Foto: Paula Čurkste/LETA

Sniegputeņa dēļ apgrūtinātās braukšanas pa ceļiem, visā Latvijā var kavēties pasta sūtījumu piegādes, informē AS "Latvijas pasts" .

Pirmdien ir apgrūtināta un dažviet neiespējama sūtījumu piegāde visā valsts teritorijā - ir apgrūtināti braukšanas apstākļi un redzamība, uz ceļiem veidojas sniega sanesumi un apledojums, bet vietām ceļi vēl nav tīrīti.

Vairākās lauku teritorijās "Latvijas pasta" darbinieki sniega dēļ netiek uz darbu, jo ceļi ir tā piesniguši, ka pa tiem nav iespējams pārvietoties.

Ņemot vērā šo situāciju, "Latvijas pasta" darbiniekiem sūtījumu piegādes šodien aizņems ilgāku laiku, tāpēc "Latvijas pasts" aicina klientus būt saprotošiem, ja sūtījumi tiks piegādāti ar kavējumiem.

Kā ziņots, pirmdienas rītā sniega un sniegputeņa dēļ visā valstī ir apgrūtināti braukšanas apstākļi, īpaši apgrūtināti braukšanas apstākļi uz Liepājas šosejas(A9) posmā Blīdene-Skrunda, kā arī uz autoceļa Ventspils-Kuldīga-Saldus posmā Saldus-Vārme.

Sniegotos ceļa posmu attīra no sniega, slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem, norādīja VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).

Arī uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana visā Latvijā, īpaši apgrūtināta braukšana pa autoceļu Ventspils-Kuldīga-Saldus(P108) posmā Saldus-Vārme.

Autovadītājiem ir jābūt īpaši uzmanīgiem, izvēloties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērojot drošu distanci ar priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem. Aicinām ieplānot arī papildus laiku ceļā.

Kopumā uz Latvijas ceļiem strādā 145 tehnikas vienības.

Savukārt Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) pirmdienas rītā informē, ka iespējama apledojuma veidošanās uz ceļiem un ietvēm.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu