O, 26.09.2023.

Aizdomās par 2000 eiro izkrāpšanu no sirmgalves policija meklē video redzamās sievietes

TVNET
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 7
Foto: Pilt videost

Šā gada 5. novembrī Jelgavā, Uzvaras ielā, divas sievietes, izmantojot cietušās uzticību, izkrāpa 2000 eiro. Krāpnieces cietušo vecāka gadagājuma sievieti bija uzrunājušas uz ielas, solot palīdzēt atrisināt veselības problēmas. Kundze krāpnieces ielaidusi savās mājās, kur viņas veikušas it kā maģijas rituālus, vienlaikus no sievietes izkrāpjot naudu.

Saistībā ar notikušo ir sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 177. panta otrās daļas – par krāpšanu, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā vai ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai probācijas uzraudzība, vai sabiedriskais darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Likumsargi ir ieguvuši videonovērošanas kameru ierakstu, kurā redzamas sievietes, kuras, iespējams, izdarījušas šo noziegumu.

Valsts policija aicina atsaukties iedzīvotājus, kuri atpazīst video redzamās sievietes vai zina viņu iespējamo atrašanās vietu, sazinoties ar Valsts policiju pa tālruņa numuru 110 vai arī rakstot e-pastu: andris.vakis@zemgale.vp.gov.lv!

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 7

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais