Metropolīts Aleksandrs cer uz grūtību, ko "izraisījuši prātu zaudējušie cilvēki", atrisināšanu

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 23
Latvijas Pareizticīgās baznīcas Rīgas un visas Latvijas metropolīts Aleksandrs vada Ziemassvētku dievkalpojumu Rīgas Kristus Piedzimšanas katedrālē.
Latvijas Pareizticīgās baznīcas Rīgas un visas Latvijas metropolīts Aleksandrs vada Ziemassvētku dievkalpojumu Rīgas Kristus Piedzimšanas katedrālē. Foto: Evija Trifanova/LETA

Latvijas sabiedrībai nepieciešams izrādīt dziļu savstarpēju sapratni cerībā uz ātrāku to pretrunu un grūtību atrisināšanu, ko "izraisījuši prātu zaudējušie cilvēki", vēršoties pie sabiedrības Kristus piedzimšanas svētkos, paudis Latvijas pareizticīgās baznīcas metropolīts Aleksandrs.

Pēc garīdznieka vārdiem, laikā, kad iet bojā cilvēki un līst nevainīgas asinis, jāpastiprina lūgšanas, kā arī jāizrāda dziļa savstarpējā sapratne cerībā uz ātrāku savstarpējo pretrunu un grūtību atrisināšanu.

Metropolīts aicina katram izrādīt labsirdību, lēnprātību, pazemību, atturību, miesas un dvēseles šķīstību, nemitīgas lūgšanas un žēlsirdības darbus.

Aleksandrs vēl, lai svētkos katra sirds piepildās ar nesatricināmu mieru, gaišu prieku un pateicību Dievam.

"Visu man Dieva uzticēto Vislatvijas draudzi sirsnīgi apsveicu Jaunajā gadā un lielajos pasauli pestījošajos Kristus piedzimšanas svētkos," pauž Aleksandrs.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 23

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu