O, 31.01.2023.

Februārī atklās garšu un notikumu telpu – BURZMA

Egoiste
Februārī atklās garšu un notikumu telpu – BURZMA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Publicitātes foto

Lai sniegtu jaunu un aizraujošu garšas ceļojumu mūsdienu gardēžiem, jau februārī t/c Galerija Centrs 4. stāvā atklās garšu un notikumu telpu BURZMA. Tā vienuviet pulcēs 11 autentiskas un mūsdienīgas kafejnīcas, restorānus un bāru, kas viesus gaidīs unikālā vidē ar vienotu interjera dizainu un viesmīlības konceptu.

Topošā garšu un notikumu telpa būs par kopā būšanu, ko apzīmē arī tās nosaukums BURZMA. Tā būs viesmīlības un interjera vizionāru radīta telpa ar izteiktu komūnas un piederības sajūtu mūsdienīgiem gardēžiem.

“Šīs garšu un notikumu telpas izveide nav nejauša. Mēs vēlējāmies radīt telpu, kas apvienos visu ko vēlas mūsdienu gardēži – izcilu lokāciju, plašu ēdienu un dzērienu izvēli, kā arī Instagram cienīgu interjeru. BURZMA ar baudāmu atmosfēru, neatkarīgi no tā, vai plānotas ātras pusdienas vai nesteidzīgas vakariņas draugu kompānijā,” norāda Arvis Zēmanis, BURZMA zīmola līdzautors.

Vairāk nekā 1500 kvadrātmetru platībā BURZMA apmeklētājiem būs pieejama divas zonas – Grab&Go un Rest&Taste. Tajās būs iespējams baudīt Meksikas virtuvi no L-Taco, Gruzīnu virtuvi no Chacapuri un Āzijas virtuvi no Ginger. Papildu tam, bistro maltītes nodrošinās Boom Cafe, malkas krāsnī ceptas picas gatavos Vīnkalni, pelmeņus un pankūkas būs iespējams iegādāties no Zeest, par izsmalcinātiem suši rūpēsies Der Bruder, savukārt Holy Sip piedāvās atspirdzinošus kokteiļus un uzkodas.

Foto: Publicitātes foto

Lai arī jaunās koncepta vietas atklāšana vēl tikai gaidāma, jau tagad t/c Galerija Centrs 1. stāvā iespējams apmeklēt BURZMA vēstniecību. Tajā līdz ar gardas kafijas baudīšanu būs iespēja sākt iepazīt topošo garšu un notikuma telpu un, iespējams, satikt pat kādu no tās autoriem.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu