Sv, 2.04.2023.

Vīrieti Liepājā rosina apsūdzēt par divus gadus veca zēna nogalināšanu

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Vīrieti Liepājā rosina apsūdzēt par divus gadus veca zēna nogalināšanu
Vīrieti Liepājā rosina apsūdzēt par divus gadus veca zēna nogalināšanu Foto: Valsts policija

Valsts policija rosināja prokuratūru apsūdzēt vīrieti par divus gadus veca zēna nogalināšanu Liepājā, informē policija.

2021.gada 31.decembra rītā policijā tika saņemta informācija no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, ka Liepājā, kādā dzīvoklī ir atrasts divgadīga bērna līķis ar redzamām hematomām uz ķermeņa.

Policija notikuma vietā aizdomās par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu aizturēja zēna mātes dzīvesbiedru. Vīrietis iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par mantiska rakstura noziedzīgiem nodarījumiem.

Izmeklēšanā vīrietis atzinis, ka, audzinot dzīvesbiedres bērnus, pielietojis fizisku spēku, jo uzskatījis, ka bērna māte nav tikusi galā ar bērnu audzināšanu, taču savu vainu zēna nāvē vīrietis noliedza.

Bērna līķis tika nosūtīts ekspertīzes veikšanai, lai noteiktu nāves iemeslu un ekspertīzes atzinumā minēts, ka zēns bija guvis vairākas ķermeņa traumas, tostarp vairākas galvas traumas, kā rezultātā iestājusies nāve.

Saskaņā ar Krimināllikumu, par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz 15 gadiem.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu