Sv, 2.04.2023.

Brīdinājums!

Apstiprinu, ka esmu vismaz 18 gadus vecs!

Video ⟩ Jelgavā piekauts uz ielas gulošs vīrietis; vainīgie apcietināti

TVNET
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 17
Kautiņš Jelgavā.
Kautiņš Jelgavā. Foto: Ekrānšāviņš

Valsts policija aizturējusi un tiesa piemērojusi apcietinājumu trīs vīriešiem, kuri uzbrukuši kādam vīrietim pie veikala Jelgavā.

Sestdienas vakarā Valsts policijā saņemta informācija, ka Katoļu ielā notiek konflikts, kā rezultātā vīrietim nodarīti miesas bojājumi, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā. Valsts policijas darbinieki notikuma vietā sastapa Jelgavas pilsētas pašvaldības policijas amatpersonas, kuri izstāstīja notikušo.

Valsts policijas amatpersonas tajā pašā dienā aizturēja trīs vīriešus aizdomās par miesas bojājumu nodarīšanu personai. Cietušais ar gūtajām traumām tika nogādāts medicīnas iestādē.

Policija sākusi kriminālprocesu par huligānismu, ja tas saistīts ar miesas bojājumu nodarīšanu cietušajam. Saskaņā ar Krimināllikumu, par šādu noziedzīgu nodarījumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

Šodien likumsargi devās uz tiesu lūgt piemērot drošības līdzekli - apcietinājumu visiem trim aizdomās turētajiem, kas ir stājies spēkā.

Sociālajos tīklos ievietotajā video redzams, ka pie veikala ieejas uz zemes guļ vīrietis, bet trīs citi vīrieši krievu valodā konfliktē ar kādu citu vīrieti. Viens no trijotnes arī spārda guļošo, tostarp trīs reizes trāpot pa galvu.

Video arī redzams, ka garām paiet vairāki stiprā dzimuma pārstāvji, uz vardarbību nereaģējot un dodoties savās gaitās.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 17
Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu