T, 22.03.2023.

Cēsu novadā noslīcis cilvēks

TVNET/LETA
Cēsu novadā noslīcis cilvēks
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ugunsdzēsēji-glābēji Bieķengrāvī zem Salu tilta sniedz paraugdemonstrējumus, kā palīdzēt ledū ielūzušajam, kādi glābšanas pasākumi ir jāveic pašam, un kādi - apkārtējiem cilvēkiem.
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ugunsdzēsēji-glābēji Bieķengrāvī zem Salu tilta sniedz paraugdemonstrējumus, kā palīdzēt ledū ielūzušajam, kādi glābšanas pasākumi ir jāveic pašam, un kādi - apkārtējiem cilvēkiem. Foto: Ieva Čīka/LETA

Cēsu novada Jaunpiebalgas pagastā ūdenstilpē sestdien pēc ielūšanas ledū noslīcis cilvēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Vakar ugunsdzēsēji glābēji Cēsu novada Jaunpiebalgas pagastā no ūdenstilpes izcēla cilvēku, kurš bija ielūzis ledū. Neatliekamā medicīniskā palīdzības dienesta (NMPD) mediķi konstatēja cilvēka nāvi.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 4.februāra plkst.6.30 līdz 5.februāra plkst.6.30, VUGD saņēma 37 izsaukumus - 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, 18 uz glābšanas darbiem, bet septiņi izsaukumi bija maldinājumi.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu