VIDEO ⟩ "Porsche" kluba prezidente apgūst trases no Latvijas līdz ASV

TVNET Auto
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Ātruma cilts

Portāls TVNET kopā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā jaunāko raidījuma "Ātruma cilts" sēriju. Šoreiz Pauls Timrots viesojas pie jaunās "Porsche Club Latvia" prezidentes Madaras Mančinskas. Viņa ir pirmā sieviete šajā amatā – īstajā vietā un īstajā laikā.

Madara savu sapni par "Porsche" īstenojusi pirms septiņiem gadiem, bet spēkratu klubā darbojas jau vairāk nekā divus gadus, tāpēc viņas jaunais amats zinātājiem nav pārsteigums. Kluba prezidente atzīst, ka izbauda ātrumu, auto manevrēšanas spējas, un motora skaņa ir tas, kas uzlādē.

"Porsche" klubā kopības sajūta ir liela, un ir prieks braukt kolonnā kopā ar līdzīgi domājošajiem. Iestājoties klubā, Madara arī sākusi braukt trasē, apgūstot ievērojamākos līkumus no Biķerniekiem līdz "SpeedVegas" ASV. Lielākais izaicinājums līdz šim bijusi Nirburgringa – iepazīt trasi un iemācīties to izbraukt pareizi. Madaras mērķis ir cīnīties ar savu rezultātu, trasē aizmirstot par auto izmaksām un bīstamību, par ko viņa arī iemantojusi kolēģu cieņu un atzinību.

"Porsche" klubs apvieno vēsturisko un klasisko, jaunāko un elektroauto modeļu saimniekus, bet tajā pastāv sava veida face-control, jo būtiska ir arī vērtību sakritība. Kādi "Porsche" ir kluba attīstības plāni un kā interesenti var pievienoties, uzzināsim jaunajā raidījuma sērijā.

Šajā "Ātruma cilts" sezonā Pauls Timrots un raidījuma komanda meklē piedzīvojumus, tehnoloģiju inovācijas, leģendāras personības un interesantus sarunu biedrus. "Ātruma cilts" katru ceturtdienu skatāma arī LMT Viedtelevīzijā un internetā.

Raksts tapis sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!
Uz augšu