Pk, 2.06.2023.

Foto ⟩ Policija aiztur narkodīlerus, kas narkotikas tirgoja “Telegram”

TVNET
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Aizturēta narkodīleru grupa, kas narkotikas tirgoja saziņas platformā “Telegram”
Aizturēta narkodīleru grupa, kas narkotikas tirgoja saziņas platformā “Telegram” Foto: Valsts policija

Valsts policija (VP) aizturējusi narkodīleru grupu, kura apreibinošās vielas tirgoja saziņas platformā "Telegram", informēja policija.

Policijā tika sākta izmeklēšana par narkotisko vielu tirdzniecību saziņas platformā "Telegram". Šā gada februārī likumsargi aizdomās par šo noziedzīgo nodarījumu aizturēja sešas personas.

Aizturēto vidū ir 1983.gadā dzimušais nozieguma organizators, kurš jau iepriekš sodīts par šāda veida noziegumiem, kā arī viņa līdzdalībnieki: 1970.gadā un 2000.gadā dzimušas sievietes, kā arī 1982., 1986.gadā un 1991.gadā dzimuši vīrieši.

Izmeklēšanas laikā iegūtā informācija liecina, ka klienti pasūtījuši narkotiskās vielas pie noziedzīgās grupas organizatora, kurš savukārt devis uzdevumus pārējiem noziedzīgās grupas dalībniekiem.

Valsts policija veica kratīšanas grupas dalībnieku dzīvesvietās Rīgā, kur kopumā tika konstatēti un atsavināti 84,8 grami kokaīna, apmēram 1,42 kilogrami amfetamīna, 1,84 kilogrami marihuānas, 293,4 grami MDMA kristālu, 450 tablešu MDMA un 65 gabali LSD markas. Tāpat tika atsavināta skaidra nauda - 5870 eiro, kam uzlikts arests kā noziedzīgi iegūtai mantai.

Kriminālprocesā vairākām aizturētajām personām tika piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu