O, 30.05.2023.

Pie liepājnieka uziet gandrīz 100 gramus amfetamīna pulvera

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Valsts policija. Ilustratīvs attēls.
Valsts policija. Ilustratīvs attēls. Foto: Valsts policija

Valsts policijas (VP) amatpersonas pie kāda Liepājnieka atradušas lielu daudzumu jeb gandrīz 100 gramus amfetamīnu saturoša pulvera, informēja VP Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.

Februāra vidū Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas Grobiņā pie kāda vīrieša atrada narkotiskās vielas lielā apmērā. Tika pieņemts lēmums veikt kratīšanu viņa dzīvesvietā Liepājā, taču tur aizliegtās vielas netika atrastas.

Kā norāda Šeršņova, kopumā pie vīrieša atrasti 97,38 grami pulverveida vielas, kas satur amfetamīnu, kā arī viena tablete, kas satur psihotropu vielu - diazepāmu.

Saistībā ar notikušo Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības smago un sērijveida noziegumu apkarošanas nodaļā sākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu bez nolūka tās realizēt, ja tas izdarīts ar narkotiskajām vielām lielā apmērā.

Par šādu noziedzīgu nodarījumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Savukārt par tabletes glabāšanu, kas satur diazepāmu tika sākts administratīvā pārkāpuma process par psihotropo vielu glabāšanu nelielā apmērā bez ārsta izsniegtas zāļu receptes.

Valsts policija informāciju par personām, kuras iegādājas, tirgo vai uzglabā nelegālās cigaretes, psihotropās un narkotiskās vielas, kā arī alkoholu, iegūst operatīvas darbības rezultātā, taču nereti, gluži, kā šajā gadījumā, Valsts policija informāciju par kāda iedzīvotāja pretlikumīgajām darbībām saņem no iedzīvotājiem, par ko likumsargi izsaka pateicību un aicina arī turpmāk ziņot par šāda veida pārkāpumiem, zvanot pa tālruni 110.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais