O, 30.05.2023.

“Rail Baltica” izbūves dēļ ievieš papildu satiksmes ierobežojumus Rīgas centrā

TVNET
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Rail Baltica
Rail Baltica Foto: Rīgas dome. Publicitātes attēls.

No trešdienas, 29. marta, Centrālās stacijas apkārtnē ieviesīs papildu satiksmes ierobežojumus, kas saistīti ar “Rail Baltica” integrēšanu Rīgas centra infrastruktūrā, informē Rīgas domes pārstāve Lelde Rudzika.

No 29. marta ilgstoši būs slēgta transportlīdzekļu satiksme Turgeņeva ielas posmā no Dzirnavu ielas līdz Riepnieku ielai. Minētais ielas posms sabiedriskā transporta satiksmei netiks slēgts.

Minētajā periodā transportlīdzekļu satiksmei būs slēgta arī Timoteja iela pie krustojuma ar Turgeņeva ielu un Timoteja iela pie ēkas Turgeņeva ielā 14.

Līdztekus šiem satiksmes ierobežojumiem, spēkā paliek arī iepriekš ieviestās izmaiņas, ar kurām iespējams iepazīties te.

Par darbu veikšanu atbildīgajai pilnsabiedrībai “RBBL” uzdots nodrošināt ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas minētajā ielas posmā, transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, operatīvā transporta satiksmi, kā arī sabiedriskā transporta satiksmi, pagaidu pieturvietu izveidi un izvietot slēgtajās pieturvietās informāciju par pieturvietas slēgšanu, kā arī norādi par tuvākās pieturvietas atrašanās vietu un pagaidu kustības sarakstu.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais