S, 30.09.2023.

Tiešraide ⟩ Interesanto interešu festivāls Ogrē – jau šo sestdien

TVNET
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: Publicitātes foto

Lai popularizētu dažādas interešu jomas bērniem un jauniešiem, šo sestdien Ogrē notiks otrais Interesanto interešu festivāls. Pasākums pulcēs vairāk nekā 2500 bērnu no 14 dažādām Ogres novada vietām, kuri dalīsies ar savām prasmēm, interesēm un atklās brīvā laika pavadīšanas noslēpumus. Kopā ar bērniem darbosies vairāk nekā 100 interešu izglītības pedagogu, kuri būs sasniedzami konsultācijām arī bērnu vecākiem.

Arhitektūra bērniem, aikido, pludmales futbols meitenēm, 3D pildspalvas tehnikas brīnumi, kulinārijas meistarstiķi, lego fizika, robotika, ķīmijas burbuļi, vides zinības, mediji un daudzas citas dažādas intereses bērniem septiņās dažādās aktivitāšu zonās un uz divām skatuvēm tiks prezentētas pilsētas centrā no plkst. 12.00 līdz 19.00. Tie, kas būs atbraukuši ar skrituļslidām, varēs izmēģināt īpašo šķēršļu trasīti. Uz vietas līdz plkst. 12 būs iespējams pieteikties pludmales volejbola un meiteņu futbola sacensībām. Pasākumu noslēgs mūziķa “Raum” koncerts. Ieeja festivālā un pasākuma aktivitātes ikvienam bez maksas.

“Šī lieliskā ideja par festivālu radās 2021. gadā Izglītības pārvaldes vadītājam Igoram Grigorjevam. Mēs uzskatām, ka ārpus obligātās izglītības aktivitātēm ir milzīga nozīme bērnu un jauniešu prasmju apguvē, pozitīvā mācību pieredzē, izaugsmē, talantu attīstībā un nākotnes profesijas izvēlē. Tāpēc esam vienisprātis par to, ka šis ir ļoti nozīmīgs pasākums gan tiem, kas jau aktīvi darbojas interešu izglītības un profesionālās ievirzes programmās, gan tiem, kas par to domā vai pat vēl nedomā!“ saka Ogres novada Izglītības pārvaldes vadītāja vietniece, Profesionālās ievirzes un interešu izglītības nodaļas vadītāja Ieva Švēde.

“Intereses, hobiji un iespējas bērniem mūsdienās ir tik plaši, tāpēc svarīgi, lai mēs varētu tās parādīt un dalīties ar to, kas mūs aizrauj. Šogad festivāla programma ir tik daudzveidīga, ka pasākums izvērties par festivālu ģimenēm ar bērniem ar plašu iesaistes programmu ikvienam,“ par festivālu saka tā režisore, Interešu izglītības metodiķe mūsdienu deju jomā Anete Vanceviča.

Pasākumā varēs našķoties ar novada gardumiem: būs saldējums no Ikšķiles un Tīnūžiem, "Lapsas sieri", "Rembates šokolāde" un īpašie burgeri no "Black burger".

Festivālā savas prasmes un intereses demonstrēs bērni un jaunieši no no Birzgales, Ikšķiles, Jumpravas, Ķeguma, Ķeipenes, Lēdmanes, Lielvārdes, Madlienas, Mazozoliem, Ogres, Ogresgala, Suntažiem, Taurupes un Tīnūžiem. Lai arī festivāla fokuss ir uz interešu izglītības iespējām Ogres novadā, Interesanto interešu festivālu nākotnē iecerēts attīstīt arvien plašākā mērogā.

Pasākuma programma

· 11.00 – Interesanto interešu GĀJIENS

· 12.00–17.00 Interesanto interešu SKATUVES (skatuve pie Kultūras centra, Skvēra skatuve): mūzika, tautas dejas, mūsdienu dejas

Interesanto interešu DARBNĪCAS

· 14.00–17.00 MĀKSLA (Kultūras centra vasaras dārzs)

· 12.00–16.00 TEĀTRIS (Ogres Teātra telpa)

· 13.00–17.00 SPORTS (pļava aiz Kultūras centra)

· 12.00–17.00 VIDE/SMU/STEM/CITAS JOMAS (Brīvības ielas gājēju posms)

· 12.00–17.00 JAUNIEŠU IESPĒJAS (Ogres Jauniešu māja)

No plkst. 17.00 līdz 19.00 GALA KONCERTS “DĀVANA ĢIMENEI”: vides zinības, mūzika, teātris, māksla, tehniskā jaunrade, sports, tautas dejas, mūsdienu dejas

Plkst. 19.00 KONCERTS “RAUM”!

Festivāla norisi filmēs un tiešraidē translēs “Young Media Sharks” jaunieši, to varēs vērot TVNET, LSM.lv un Ogres novada ziņu portālā. Tas būs pilotprojekts, kā jaunieši veic reportāžas no notikumiem novadā no sava skatu punkta.

Informācija par sporta aktivitātēm un pieteikšanos sporta turnīriem:

https://ogressportacentrs.lv/2023/05/09/13-maija-interesanto-interesu-festivals-ogre/

Vairāk informācijas par pasākumu: https://onizglitiba.lv

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais