Sestdien Latvijā avārijās cietuši 33 cilvēki; krietni vairāk nekā ikdienā

TVNET/LETA
CopyLinkedIn Draugiem X
Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls Foto: Schutterstock.com

Sestdien Latvijā reģistrēti 148 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 33 cilvēki, kas ir būtiski vairāk nekā vidēji ikdienā.

Valsts policija informēja, ka sestdien 21 cietušais reģistrēts avārijās Rīgas reģionā, pa četriem - Zemgalē un Vidzemē, trīs - Latgalē, bet viens - Kurzemē. Septiņi no cietušajiem bija velosipēdisti, četri - elektroskrejriteņu vadītāji, bet viens - gājējs. Vairums mazāk aizsargāto ceļu satiksmes dalībnieku cieta negadījumos galvaspilsētā.

Kā ziņots, sestdien agri no rīta Ādažu novadā, uz tilta pār Gauju, saskrējās divas kravas automašīnas un traktors, uz lielu dienas daļu bloķējot satiksmi pa Tallinas šoseju. Negadījumā cieta trīs cilvēki.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi 16 vadītājus: deviņus - Rīgas reģionā, trīs - Zemgalē, bet pa diviem - Kurzemē un Latgalē. 14 aizturētie vadītāji pie transportlīdzekļu stūres bija sēdušies tik nopietnā reibumā, ka viņiem piemērots kriminālsods, līdz ar to konfiscēs transportlīdzekli vai piedzīs transportlīdzekļa vērtību.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem vakar noformēti 147 protokoli: Rīgas reģionā sodīti vien septiņi autovadītāji, Vidzemē - 66, Kurzemē - 26, Latgalē - 25, bet Zemgalē - 23 autovadītāji.

Kopumā policija vakar noformējusi 326 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

KomentāriCopyLinkedIn Draugiem X
Aktuālais šodien
Svarīgākais