Pk, 22.09.2023.

Krievija pagājušajā diennaktī apšaudījusi deviņus Ukrainas apgabalus

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: AFP/SCANPIX

Pagājušajā diennaktī Krievijas spēki uzbrukuši deviņiem Ukrainas apgabaliem, liecina apgabalu militāro administrāciju sniegtā informācija.

Harkivas apgabalā Krievijas karaspēks apšaudījis vismaz 30 apdzīvotas vietas. Ivaškas ciemā Bohoduhivas rajonā nogalināts 67 gadus vecs vīrietis, kamēr

Kupjanskas rajona Kivšarivkā bombardēšanā cieta dzīvojamā māja, uzbrukumā nogalinot 61 gadu vecu vīrieti un 45 gadus vecu sievieti, kā arī ievainojot trīs sievietes un trīs gadus vecu zēnu. Tāpat uzbraucot uz neidentificētiem sprādzienbīstamiem priekšmetiem Harkivas apgabalā gājuši bojā divi cilvēki un vairāki ievainoti.

Luhanskas apgabalā fiksētas vismaz 96 apšaudes. Tāpat okupanti pastiprinājuši kontrolpunktus savā kontrolētajā teritorijā un, meklējot partizānus, palielinot kontrolposteņu skaitu un Krievijas gvardes klātbūtni.

Tikmēr Doneckas apgabalā bijušas 23 apšaudes 18 apdzīvotās vietās. Trāpīts 21 dzīvojamai ēkai, no kurām piecas ir daudzstāvu. Kopumā uzbrukumos Doneckas apgabalā aizvadītajā diennaktī divi cilvēki gājuši bojā un četri ievainoti.

Hersonas apgabalā 24 stundu laikā bijušas 65 apšaudes 28 apdzīvotās vietās, no kurām piecas fiksētas Hersonā. Krievijas agresijas rezultātā apgabalā cietuši pieci cilvēki, no kuriem divi ir bērni. Muzikivkas pagastā rotaļu laukumā eksplodējis nezināmas izcelsmes priekšmets, ievainojot divus desmit un 13 gadus vecus zēnus.

Sumu apgabalā apšaudes notikušas gan naktī, gan no rīta. Uzbrukumos nopostīta civilā infrastruktūra un gājuši bojā civiliedzīvotāji, informē amatpersonas. Hotinas apkaimē viens cilvēks gājis bojā.

Černihivas apgabalā fiksētas sešas apšaudes no mīnmetējiem un ar artilēriju, tāpat artilērijas apšaude notikusi Dnepropetrovaskas apgabalā, kur gan neviens nav cietis. Apšaudēs cietušo nav arī Mikolajivas apgabalā.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais