Ugunsgrēkā bēgļu izmitināšanas vietā Vācijā bojā gājis 9 gadus vecs ukraiņu zēns

TVNET
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1
Foto: dpa/picture-alliance / dpa/Scanpix

Pēc ugunsgrēka kādā bijušajā skolā Āpoldas pilsētā, Vācijā, svētdienas rītā uzietas bojā gājušā mirstīgās atliekas. Laikraksts „Süddeutsche Zeitung” vēsta, ka bojā gājušā identitāte vēl nav noskaidrota, taču iepriekš par pazudušu bez vēsts izsludināts kāds 9 gadus vecs ukraiņu zēns, bet laikraksts „Bild”, kā arī „MDR Thuringia”, atsaucoties pilsētas mēru Rīdigeru Eizenbrandu, ziņo, ka tieši viņš arī kļuvis par ugunsgrēka upuri.

To, vai bojāgājušais ir zēns, droši varēs noteikt tikai pēc tiesu medicīnas ekspertīzes, svētdien paziņoja policija. Sākotnēji policija uzskatīja, ka ievainoti astoņi cilvēki, sacīja varasiestāžu pārstāvis.

Pašlaik ir skaidrs, ka medicīniskā palīdzība bija nepieciešama desmit cilvēkiem. Ugunsgrēks īpašuma dzīvojamā zonā izcēlās agrā svētdienas rītā, sacīja policijas pārstāvis. Ugunsgrēka cēlonis pagaidām nav skaidrs. Kriminālpolicija veic izmeklēšanu. Pēc Veimāras zemes rajona biroja pārstāves teiktā, naktsmītnē dzīvoja aptuveni 300 cilvēku.

Foto: Ekrānuzņēmums no video

Tā kā ēka pēc ugunsgrēka kļuvusi neapdzīvojama, cilvēki ar autobusu nogādāti uz sākotnējo bēgļu uzņemšanas vietu Hermsdorfā, Zāles-Holclandes rajonā. Izdegušajā ēkā agrāk bijusi skola un vēlāk bērnunams. Kopš 2003. gada tā ir izmitināšana vieta bēgļiem.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu