Ukrainas pretuzbrukuma dēļ atliek “tiešo līniju ar Putinu”

TVNET
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 3
Foto: EPA/Scanpix

Ikgadējā Krievijas televīzijas pārraide "Tiešā līnija ar Vladimiru Putinu", kurā Krievijas diktators atbild uz iedzīvotāju jautājumiem, atlikta uz novembri vai decembri, vēsta Krievijas laikraksts “Kommersant”.

Kā apgalvo laikraksts, “tiešā līnija” atlikta gaidāmā Ukrainas pretuzbrukuma dēļ un to paredzēts rīkot tad, kad “frontē būšot lielāka skaidrība”.

To, ka divos gados pirmā “tiešā līnija” notiks novembrī vai decembrī, laikrakstam apstiprināja avoti Krievijas prezidenta administrācijā.

Sākotnēji šo pasākumu bija iecerēts rīkot vasarā.

Avoti arī norādīja, ka “tiešo līniju” Kremlis vēlas sarīkot, vēl pirms Krievijā oficiāli sākas 2024.gada prezidenta vēlēšanu kampaņa. Prezidenta “vēlēšanas” Krievijā paredzētas nākamā gada 17.martā.

Kopš 2017.gada “tiešā līnija” tika rīkota jūnijā.

2020.gadā to atcēla Covid-19 pandēmijas dēļ, bet 2022.gadā tā nenotika, ņemot vērā Krievijas pilna apjoma iebrukumu Ukrainā.

Pirmo reizi pārraide notika 2001.gadā. Krievijas prezidents tiešraidē atbild uz valsts iedzīvotāju telefona zvaniem, sazinās ar reģioniem, kā arī runā ar studijā esošajiem dažādu jomu pārstāvjiem, ekspertiem, žurnālistiem un politiķiem. Pārraide dod iespēju diktatoram prezentēt sevi kā gādīgu nācijas tēvu, un viņš parasti apsola zvanītājiem atrisināt visas to problēmas.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 3

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu