Pk, 22.09.2023.

Traģiska motocikla avārija Ludzas novadā

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 2
Foto: Baltijas auto centrs/Publicitātes foto

Vakar Latvijā reģistrēti 157 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl 30 cilvēki, kas ir būtiski vairāk nekā vidēji darbadienās.

Kā informēja Valsts policija, vakar ap plkst.15 Ludzas novada Lauderos motocikls "Kawasaki" saskrējies ar traktoru. Negadījumā no gūtajām traumām gāja bojā viena persona, kura atradās uz motocikla, bet otrs uz motocikla braukušais guvis ievainojumus. Policija vēl skaidro notikušā apstākļus.

Kā informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, smaga avārija notikusi arī Augšdaugavas novada Tabores pagastā, kur ap plkst.18.30 saskrējušās divas vieglās automašīnas. Izmantojot hidrauliskos instrumentus, glābēji no vienas no automašīnām atbrīvoja cilvēku, kuru nodeva mediķu aprūpē. Vēl divi cilvēki no automašīnām bija izkļuvuši pirms glābēju ierašanās.

Piektdien 20 cietušie reģistrēti avārijās Rīgas reģionā, pieci - Latgalē, trīs - Zemgalē, bet pa vienam - Kurzemē un Vidzemē. Trīs no cietušajiem bija elektroskrejriteņu vadītāji, četri - velosipēdisti, bet pieci - gājēji.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi deviņus vadītājus: četrus - Rīgas reģionā, pa diviem - Zemgalē un Vidzemē, bet vienu - Latgalē. Aizturēts arī kāds vadītājs, kurš bija lietojis narkotiskās vielas. Astoņi aizturētie vadītāji pie transportlīdzekļu stūres bija sēdušies tik nopietnā reibumā, ka viņiem piemērots kriminālsods, līdz ar to konfiscēs transportlīdzekli vai piedzīs transportlīdzekļa vērtību.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem vakar noformēti 160 protokoli: Rīgas reģionā sodīti 13 autovadītāji, Vidzemē - 73, Latgalē - 32, Kurzemē - 25, bet Zemgalē - 17 autovadītāji. Trīs vadītāji sodīti par agresīvu braukšanu.

Kopumā policija vakar noformējusi 364 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 2

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais