Pk, 1.12.2023.

Ieskaties ⟩ Rīgas amatiermākslas kolektīviem par sasniegumiem Dziesmu un deju svētkos piešķirs 140 000 eiro

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1
XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku noslēguma koncerts "Kopā Augšup"
XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku noslēguma koncerts "Kopā Augšup" Foto: Evija Trifanova / LETA

Rīgas dome plāno piešķirt naudas balvas pilsētas amatiermākslas kolektīviem par sasniegumiem Dziesmu un deju svētkos, informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.

Rīgas pašvaldība piešķirs naudas balvas 43 Rīgas amatiermākslas kolektīviem, kas ieguvuši "izcilus rezultātus" Dziesmu un deju svētku konkursu finālos koru, tautas deju kolektīvu, pūtēju orķestru, kokļu mūzikas ansambļu, vokālo ansambļu un mazākumtautību kolektīvu nozarēs. Kopumā tika iegūtas septiņas svētku Lielās balvas, 13 pirmās, 12 otrās un 11 trešās vietas.

Kopējais balvu fonds ir 140 000 eiro, no kuriem 72 000 eiro plānots piešķirt Rīgas pašvaldības kultūras centru un mūzikas un mākslas skolu amatiermākslas kolektīviem, bet 68 000 eiro - citu dibinātāju amatiermākslas kolektīviem. Naudas balvas piešķirs no Rīgas domes Rezerves fonda līdzekļiem.

Naudas balvu piešķiršanu šodien atbalstīja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta un Finanšu un administrācijas lietu komitejas. Gala lēmums par to jāpieņem Rīgas domes sēdē.

Foto: Ar vērienu izskanējuši XXVII Vispārējie latviešu Dziesmu un XVII Deju svētki

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais