Noskaties ⟩ Publicēts video ar Putina izklaidēm Somijā 90.gadu sākumā

TVNET/The Guardian
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 14
Foto: Ekrānuzņēmums no video

Somijas sabiedriskais medijs YLE publicējis iepriekš neredzētus video, kurā Krievijas diktators Vladimirs Putins redzams braucienā uz Somiju 90.gadu sākumā.

YLE videomateriālus saņēmusi no avota, kura identitāti neatklāj. Tie uzņemti laikā, kad Putins bija apmēram 40 gadus vecs un strādāja par toreizējā Sanktpēterburgas mēra Anatolija Sobčaka padomnieku, norāda izdevums "The Guardian".

Uzfilmētajos kadros redzams, kā Putins un Sobčaks spēlē galda tenisu ar Sobčaka miesassargiem, bet pēc tam dodas makšķerēt. Putins kameras priekšā ir atturīgs un bieži pagriež tai muguru.

Maltītes laikā Putins pajoko par tirgus ekonomiku.

Video redzama arī Putina sieva Ludmila un meitas Marija un Katerina. 

Video uzņemts somu uzņēmumam "Thomesto" piederošā villā Torses salā. Uzņēmums importēja kokmateriālus no Krievijas.

Putins Sanktpēterburgā atgriezās pēc tam, kad vairākus gadus bija nostrādājis VDK Drēzdenē. Viņš sāka strādāt Sobčaka birojā, kļūstot par ārējo attiecību komitejas vadītāju. Komiteja bija atbildīga par Sanktpēterburgas ārējo tirdzniecību un ārvalstu investīcijām.

Lai gan Putins apgalvo, ka no darba VDK aizgājis 1991.gada augustā, YLE informācijas avots norāda, ka Putins vizītes laikā Somijā esot apstiprinājis, ka joprojām strādā VDK.

Vladimirs Putins bija Krievijas prezidents no 2000. līdz 2008. gadam, kad apmainījās krēsliem ar Dmitriju Medvedevu, un pēc tam atkal tika "ievēlēts" 2012.gadā. Viņš atbildīgs par diviem iebrukumiem Ukrainā un Krimas aneksiju, kā arī bijis iesaistīts citos konfliktos.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 14

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais