Pašvaldība skaidro, kāpēc atlaists "Daugavpils satiksmes" vadītājs

TVNET/LETA
CopyLinkedIn Draugiem X
Tramvajs Daugavpilī.
Tramvajs Daugavpilī. Foto: Ivars Soikāns/LETA

"Daugavpils satiksmes" vadītājs Sergejs Blagoveščenskis šonedēļ atbrīvots no amata, jo uzņēmums viņa vadībā neesot ieviesis pasažieru elektroniskās uzskaites sistēmu, kas tagad steidzami esot jāizdara, atbrīvošanas lēmumu skaidroja pašvaldībā.

Daugavpilī pilsētas nozīmes sabiedriskā transporta maršrutos pasažieru elektronisko uzskaiti bija plānots ieviest 2023.gadā.

Tāpat Blagoveščenskim tiek pārmests, ka uzņēmumā neesot izveidota profesionāla komanda, izteicās Daugavpils domes priekšsēdētāja vietnieks Aleksejs Vasiļjevs (LKS).

Blagoveščenskis izsaukts uz pārrunām, pēc kurām uzrakstījis iesniegumu, lūdzot viņu atbrīvot no ieņemamā amata, pauda Daugavpils pilsētas pašvaldības izpilddirektore Sabīne Šņepste.

Tomēr esot arī pozitīvi darba rezultāti - uzņēmumā īstenoti vērienīgi Eiropas Savienības fondu projekti, kā arī noslēgts koplīgums ar darbinieku arodbiedrībām, piebilda Vasiļjevs.

Kā ziņots, Daugavpils pilsētas pašvaldības izpilddirektore Šņepste kā pašvaldības SIA "Daugavpils satiksme" kapitāldaļu turētāja dalībnieku sapulcē no amata atbrīvojusi uzņēmuma vienīgo valdes locekli Sergeju Blagoveščenski.

Par "Daugavpils satiksme" valdes locekli uz laiku iecelts kādreizējais uzņēmuma padomes priekšsēdētājs Artis Druvinieks, kurš jau sācis pildīt pienākumus. Uz "Daugavpils satiksmes" pastāvīga valdes locekļa amata vietu tuvākajā laikā tiks izsludināts konkurss.

SIA "Daugavpils satiksme" pieder Daugavpils pilsētas pašvaldībai, liecina "Firmas.lv" dati. Uzņēmuma apgrozījums 2022.gadā bija 5,22 miljoni eiro, peļņa 3683 eiro.

KomentāriCopyLinkedIn Draugiem X
Svarīgākais
Uz augšu