Pils publicē jaunāko Velsas princeses foto un svarīgu paziņojumu par viņas veselību

Egoiste
Foto: Instagram/princeandprincessofwales

Kensingtonas pils sniegusi publisku paziņojumu, ka Velsas princese šobrīd jūtas labi. Viņai ir labs progress vēža ārstēšanā, tāpēc viņa rīt piedalīsies karaļa Čārlza III dzimšanas dienas svinībās Londonā un apmeklēs "Trooping the Color" avio šovu, ziņo BBC.

​Personiskajā ziņojumā Instagram princese saka, ka vēža ārstēšana veicas labi un sestdien viņa piedalīsies "Trooping the Colour" pasākumā.

Savu paziņojumu princese iesāk ar milzīgu pateicību par ikviena atbalstu un laba vēlējumiem viņas veseļošanās procesā.

"Tas patiešām man un Viljamam dod spēku iet cauri grūtajam laikam," izsakās princese.

"Man ir labs progress, bet ikviens, kas iziet ķīmijterapiju, zina, ka ir labās un sliktās dienas. Sliktajās dienās tu jūties vājš, noguris un tev ir jāļauj ķermenim atpūsties. Bet labajās dienās, kad jūties spēcīgāks, tu vēlies izmantot maksimāli šo labo pašsajūtu," emocijās dalās princese.

Ketrīna piebilst, ka ārstēšana turpināsies vēl vairākus mēnešus. "Es vēl neesmu ārā no meža," paziņojumā saka princese, ar to domājot, ka viņa vēl nav pavisam vesela.

"Dienās, kad jūtos pietiekami labi, man ir prieks iesaistīties bērnu skolas dzīvē, nodoties lietām, kas dod enerģiju un iedvesmo, kā arī nedaudz pastrādāt no mājām," savā personīgajā dzīvē dalās Ketrīna.

"Trooping the Color" būs viņas pirmā publiskā parādīšanās pēc vēža diagnosticēšanas un fakta publiskās paziņošanas tautai. "Es labprāt šajā nedēļas nogalē kopā ar ģimeni piedalīšos karaļa dzimšanas dienas parādē un ceru arī pievienoties dažām publiskām aktivitātēm vasarā," izsakās princese. 

Ziņojuma nobeigumā Keita saka: "Es mācos būt pacietīga, īpaši par nenoteiktību. Pieņemt katru dienu, kāda tā ir, ieklausīties savā ķermenī un ļaut tam izmantot šo tik ļoti vajadzīgo laiku, lai atveseļotos."

Šī informācija ir pēdējā laika nozīmīgākais jaunums par Velsas princeses veselību kopš marta, kad tika atklāta ļaunā slimība.

Paziņojumam pievienota arī pavisam jauna princeses fotogrāfija, kurā viņa redzama netālu no savām mājām Vindzorā. 

Seko līdzi TVNET, un rīt redzēsim princesi tradicionālajā iznācienā uz Bakingemas pils balkona.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām!
Uz augšu