Skip to footer
Šodienas redaktors:
Jānis Tereško
Iesūti ziņu!

Noskaties Jāņu dienā motociklists pa Rīgu traucas ar gandrīz 200 km/h (2)

Dienvidu tilts.

Svētku brīvdienas aizvadītas salīdzinoši mierīgi, taču policijas patruļām darba pietika. Kādai policistu ekipāžai Rīgā nācās arī dzīties pakaļ motociklistam ar ātrumu gandrīz 200 km/h, ziņo raidījums "TV3 Ziņas".

24. jūnijā "TV3 Ziņas" kopā ar policiju devās reidā Rīgas ielās un arī piedalījās spraigā pakaļdzīšanās epizodē - motociklists apgalvo, ka policiju nemaz neesot redzējis.

Policisti netrafarētajā auto dodas galvaspilsētas ielās, nezinot, kas tos sagaidīs. Otrdienas pēcpusdienā mašīnu Rīgā ļoti daudz, svinētāji atgriežas mājās. Lielu reidu otrdienas vakarā nav, tas veidotu milzu "korķus", tā vietā vairākas ekipāžas rūpīgi vēro satiksmi.

Pirms Dienvidu tilta policisti pamana motociklu ar nolocītu numurzīmi. Un notikumi attīstās ļoti ātri. Motocikls apstājas vien tad, kad tā priekšā nobremzē policijas auto.

Motocikla vadītājs kameras priekšā skaidrojumu negribēja sniegt, bet aizkadrā uzsvēra, ka nav mucis no policijas un neko pārgalvīgu neesot darījis.

"Tas ir mocis! Šad tad gribas ar viņu iestiept. Es neesmu nekāds pašnāvnieks un citus arī neapdraudu," teica motociklists.

Plašāk "TV3 Ziņas" sižetā!

Komentāri (2)
Nepalaid garām!
Uz augšu