Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Naktī iespējami pārtraukumi «Swedbank» karšu, maksājumu pakalpojumu un internetbankas darbībā

Naktī uz otrdienu, 14.martu, no pusnakts līdz plkst.6 tiks uzlabotas «Swedbank» informācijas tehnoloģiju (IT) sistēmas, tāpēc iespējami pārtraukumi «Swedbank» karšu, maksājumu pakalpojumu un internetbankas darbībā.

Bankā informē, ka uzlabojumu rezultātā klientiem tiks piedāvātas jaunas iespējas.

Tiks pilnveidota «Smart-ID» darbība: vairāk nekā divas reizes palielināsies maksājumu ātrums digitālajos kanālos un samazināsies apstiprinājuma gaidīšanas laiks, kā arī, pieslēdzoties internetbankai ar «Smart-ID», personas kodu varēs vadīt gan ar, gan bez svītriņas. «Smart-ID» ir jauns veids, kā pieslēgties «Swedbank» internetbankai vai mobilajai lietotnei un lietot to pakalpojumus. Tā ir atsevišķa mobilā aplikācija, kuras lietošanai jāizveido divi PIN kodi.

Regulārie sistēmu uzturēšanas darbi tiek veikti naktīs, lai mazinātu neērtību iespējamību. Šādi darbi tiek veikti regulāri, uzturot un pastāvīgi attīstot «Swedbank» IT sistēmu un mūsdienīgus pakalpojumus klientiem.