Lexus esot apturējuši nākamās paaudzes GS izstrādi, jo šo četru durvju modeli esot paredzēts izslēgt no kompānijas piedāvājuma. Par to, atsaucoties uz japāņu izdevumu MAG-X, vēsta Lexus Enthusiast.

Neoficiāla informācija liecina, ka Lexus lēmumu par GS saimes likvidēšanu esot pieņēmuši pēc jaunākās paaudzes LS iznākšanas. Tā kā zīmola flagmanis arī tagad tiek komplektēts ar V6 motoru, Lexus baidās, ka pārklāsies LS un GS modeļu mērķauditorija, raksta Motor.ru.

Lai arī sedanu popularitāte rūk un patērētāji klasisko auto vietā labprātāk izvēlas krosoverus un apvidus auto, gaidāms, ka GS ražošana turpināsies līdz 2018.gadam. Atbrīvotās ražošanas jaudas tikmēr varētu tikt izmantotas kāda cita modeļa ražošanai.

Reklāma

Jāpiebilst, ka arī Toyota prezidentam Akio Tojodam GS sērija neiet pie sirds. Kā raksta Automotive News, Tojoda tikai pēc reģionālo vadītāju uzstājīgās lūgšanās esot devis zaļo gaismu pašreizējās paaudzes GS izstrādei un ražošanai.

Saistītie raksti
TVNET tests: Lexus RX450h

TVNET tests: Lexus RX450h

Lexus kā no Zvaigžņu kariem

Lexus kā no Zvaigžņu kariem

Lexus jaunais flagmanis LS 500 iegūst twin-turbo motoru

Lexus jaunais flagmanis LS 500 iegūst twin-turbo motoru


Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 550 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 48000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 84900 EUR

Satiksmes informācija

  • Pirms 4 stundām un 36 min - @natared1 Paldies, nodosim uzturētājiem.
  • Pirms 4 stundām un 55 min - Rīgā uzsākta grantēto ielu planēšanas darbi; no smiltīm attīrītas maģistrālās ielas 230 kilometru apjomā… https://t.co/Fy08UrZuJo
  • Pirms 5 stundām un 10 min - @edgarkalnins @RigasDome Šis posms vēl nav tīrīts, līdz šim ir iztīrīti 25% maģistrālo ielu. Darbs turpinās.

Kļūsti par reportieri