Svētdiena, 24. jūnijā Vārda dienas: Jānis
Komentāri
Autorizējies šeit:
Jānis Jānis
18 decembrī, 18:12
Ha, ha,ha...
L
Loģka
30 janvārī, 06:01
iesaku ieguldīt naudu auto ceļu būvē. - jo labaki cēļi, jo vairak pārkapj ātrumu,jo vairak pārkapj ātrumu,jo vairak naudas sodos maksā.. visi priecīgi :)
M
matilainen
29 janvārī, 15:01
Nu re! Būtu tikai nauda! Projekts jau sen gatavs!
I
ivars.
29 janvārī, 15:01
Pamuļķi atstrādā savu algu,bet pietiekami gudri ,lai to darītu uz mūsu rēķina.
H
hahah
29 janvārī, 13:01
Jau tiek ieguldīts, varasvīri savas privātmājas apjož ar žogiem.
M
martins
29 janvārī, 12:01
AAAAAHAHAHAHAHAHA, shiis nedeeljas izskanjas jaunaakaa anekdote
X
xxx
29 janvārī, 12:01
Tie ienākumi vajadzīgi deputātu algu un prēmiju izmaksām :D
;
;)
29 janvārī, 12:01
Aktieri, kas ne reizi nav nominēti «Oskaram»
;
;)
29 janvārī, 12:01
Cerams, pats vismaz tici; ,,Jau daudzus gadus LAMB ir līdzās autobraucējiem, lai pildītu savu galveno uzdevumu – radīt drošības sajūtu ceļā. Autovadītājam svarīgi zināt, ka viņam vienmēr ir uz ko paļauties grūtā brīdī, neatkarīgi no laika apstākļiem un diennakts stundas. Ar cieņu Juris Zvirbulis..
H
huberts
29 janvārī, 11:01
Stu*beņiem nepielec,ka pirmām kārtām vajag labus ceļus nevis slaucamos aparātus!
K
Kaspars
29 janvārī, 11:01
Kopš pieņemts tas kroplais valsts budžets, viss, kas vēl funkcionē, pec neilga laika būs čupā. Jaunā finanšu ministre zina tikai, kā paņemt naudu no tautas maciņiem, jo tautsaimniecība nav peļņu nesoša. Drīz arī Rīgas ceļi pārvērtīsies par nebraucamiem. Ja mēs esam Afrikas valsts, tad arī jāsaka: nekas jums nebūs. Vai nu " Latvijas Valsts ceļi" , vai Rīgas satiksmes un ceļu departaments ir tīrie muļķa laidēji . Kā var atļaut neko darbiniekiem neko nedarīt?
J
Jukums
29 janvārī, 11:01
CSDD par ceļu drošību neatbild, tad kādēļ vajag tādu csdd?
T
Tautietis
29 janvārī, 11:01
Kāpēc mums autovadītājiem Latvijā tā neveicas? Valdība no mums nozog ceļa un akcīzes nodokli, bet lielākās auto organizācijas biedrs neorganizē protestus. Mums nevajag papildus ātruma ierobežojumus, mums, autovadītājiem, vajag ceļus pa kuriem var droši braukt ar normālu ātrumu, kā visur civilizētā pasaulē. Tas būtu iespējams arī Latvijā, ja ceļa un akcīzes nodokli, kopā ar Eiropas atbalstu būtu pareizi izmantots. Bet Zvirbulis tā vietā lai pieprasītu šādu politiku valdībai, beidz skatoties uz radariem.
O
ONOFF
29 janvārī, 10:01
vinsh nav macina tureetaajs. taapeec tikai -buutu jaaiegulda
L
LAMBAMBAM
29 janvārī, 09:01
Jaunu fotoradaru iegādei...!!!
Č
čoms
29 janvārī, 09:01
Ne jau nu ieguldīs nekā,izzags un aizmirsīs!
D
Dzintars
29 janvārī, 09:01
Vai tad tiešām arī šis kungs nesaprot, ka fotoradari netika ieviesti satiksmes drošībai, bet gan tikai un vienīgi kā budžeta papildināšanas līdzeklis. Tad kāpēc šie eirīši būtu jāiegulda kur citur?
F
Fantoms
29 janvārī, 09:01
Ceļu stāvoklis Latvijā apdraud satiksmes drošību!
H
HARIS
29 janvārī, 08:01
Beidzot viens(Zariņš) pateicis pareizus vārdus par ātruma pārsniegšanu-tā ir cilvēku slepkavošana.Un radari nav peļņas iegūšanai,bet gan slepkavību novēršnai.
P
patiesiba
29 janvārī, 08:01
Nauda ir jānovirza ceļu atjaunošanai un būvniecībai---neviens negrib pieminēt to ka avārijas daudzreiz notiek ceļu stāvokļa dēļ,,,,mūsu drošību apdraud LAtvjias ceļi !!!!!!Tas ir bedres rises,,,laika nenokaisiti ceļi....otrs ir gājēju neuzmaniba īpasi dienas tumsaja laika......to neredzamiba..
T
tā ir
29 janvārī, 08:01
beidz ar naivumu-fotoradari ir biznesa projekts(pats zini kam).
A
asara
29 janvārī, 07:01
par ienākušo naudu iegādāties vairāk radarus,fotokameras luksaforos ,pie n epārtrauktajām svītrām kur apdzīt aizliegts, pagriezienu rādītāju nelietošanu,taksometru,mikroautobusu patvaļu
D
diemžēl
29 janvārī, 07:01
Gaidi ar maisu :) Valsts caurais budžets jau gaida. Iegrūdīs kādai ministrijai, kas visskaļāk bļauj un tur pazudīs kā ūdens piliens uz karsta asfalta :)
L
LV
29 janvārī, 07:01
Labāk par to naudu būtu ceļus labojuši!!!
I
inga
29 janvārī, 07:01
salieciet radarus ik pēc 3 km, būs nauda!!! varbūt iemācīsies normāli braukt...
Andris Berzins
29 janvārī, 07:01
Šis scenānārijs ir vairāk kā skaidrs, uzrakstīs nekam nederīgus projektus, pa "blatam" salīduši nejēgas, sabāzīs naudu kabatās un nemainīsies nekas. Žuļiku banda, ka viņus visus velns parautu, kad viņi pierīsies ar to naudu?!
1
100%
29 janvārī, 07:01
No ''valsts maciņa''--- privātajos ierēdņu Makos!
A
aklais kurmis
29 janvārī, 06:01
Valsts ne priekš tam iepērk fotoradarus lai šiverīgie šepmaņi par nodokļu maksātaju naudiņu dzertu šampānieti.
O
ozols
29 janvārī, 06:01
Ja aiz līkuma neredzēji fotoradaru, diezin vai uz 80 ir prātīgi braukt! Šumaheru pilna Latvija. Forša sajūta, ka tāds ''Meistars'' tev nāk šķērsām līkumā pretī! Adrenalīns vai ne?
L
Luijs
29 janvārī, 03:01
Nekā nebija , jo ar to naudu jālāpa VALSTS BUDŽETA CAURUMI.
D
Doktors.
28 janvārī, 22:01
Pareizāk būtu "Projektu izstrādē". Fotoradaru izvietojumam nav nekāda sakara ar drošību, bet gan ar naudas pelnīšanu. Plus, daudzās vietās nav izvietotas zīmes par radaru esamību. Vai LV savādāki noteikumi , nekā eu? Radari sastādīti vietās, kur nu nekādi nav vajadzīgs vilkties uz 50 km/h. Vietās kur var braukt, ka min 80, stāv zīme 70 un aiz līkuma radars, un tā var turpināt bezgalīgi.
© TVNET. Visas tiesības paturētas