Detroitā debitēs Volkswagen Tiguan Allspace

 

Volkswagen Tiguan saimē būs papildinājums. To sauks par Allspace un tā būs iespēja iegādāties populāro krosoveru ar pagarinātu virsbūvi.

Tiguan pagarināto versiju Volkswagen pirmo reizi parādīs Ziemeļamerikas Starptautiskajā auto šovā, kurš Detroitā norisināsies no 8.līdz 22.janvārim. Auto, ko pēc izvēles varēs pasūtīt ar septiņām sēdvietām, pārdošanā Ziemeļamerikā, Ķīnā un Eiropā nonāks 2017.gada vasaras sākumā.

Jāteic gan, ka papildinājums Allspace modeļa nosaukumam būs tikai Tiguan Eiropas versijai. Ķīnā un Ziemeļamerikā tas tiks dēvēts vienkārši par Tiguan.

Reklāma

Detalizētas informācijas par Tiguan Allspace pagaidām nav. Volkswagen vien norāda, ka krosovera riteņu bāze ir par 11 centimetriem garāka, kas dod plašākas salona transformēšanas iespējas. Tāpat Tiguan Allspace būšot pievilcīgs bāzes aprīkojums.

Saistītie raksti
Volkswagen jauno flagmani sauks Arteon

Volkswagen jauno flagmani sauks Arteon

Detroitas auto šovs bildēs

Detroitas auto šovs bildēs

Detroitā debitē Tiguan GTE Active prototips

Detroitā debitē Tiguan GTE Active prototipsApskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 279650 EUR
Zeme
Zeme, Liepāja, 100000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 98000 EUR

Satiksmes informācija

  • 2017. g. 20. janvārī 19:26 - Ceļi apledo strauji un nevienmērīgi. Īpaši tas attiecas uz "melno ledu", kas veidojas, sasalstot ūdens kondensātam. https://t.co/eBamh7tUdN
  • 2017. g. 20. janvārī 15:49 - @Valsts_policija ziņo, ka satiksme CSNg vietā uz A9 pie Lielupes tilta ir atjaunota pa abām joslām abos virzienos.
  • 2017. g. 20. janvārī 15:30 - @Adeliite2001 Tikko kā atvērta viena josla. Satiksmi regulē policija.

Kļūsti par reportieri