Detroitā debitēs Volkswagen Tiguan Allspace

 

Volkswagen Tiguan saimē būs papildinājums. To sauks par Allspace un tā būs iespēja iegādāties populāro krosoveru ar pagarinātu virsbūvi.

Tiguan pagarināto versiju Volkswagen pirmo reizi parādīs Ziemeļamerikas Starptautiskajā auto šovā, kurš Detroitā norisināsies no 8.līdz 22.janvārim. Auto, ko pēc izvēles varēs pasūtīt ar septiņām sēdvietām, pārdošanā Ziemeļamerikā, Ķīnā un Eiropā nonāks 2017.gada vasaras sākumā.

Jāteic gan, ka papildinājums Allspace modeļa nosaukumam būs tikai Tiguan Eiropas versijai. Ķīnā un Ziemeļamerikā tas tiks dēvēts vienkārši par Tiguan.

Reklāma

Detalizētas informācijas par Tiguan Allspace pagaidām nav. Volkswagen vien norāda, ka krosovera riteņu bāze ir par 11 centimetriem garāka, kas dod plašākas salona transformēšanas iespējas. Tāpat Tiguan Allspace būšot pievilcīgs bāzes aprīkojums.

Saistītie raksti
Volkswagen jauno flagmani sauks Arteon

Volkswagen jauno flagmani sauks Arteon

Detroitas auto šovs bildēs

Detroitas auto šovs bildēs

Detroitā debitē Tiguan GTE Active prototips

Detroitā debitē Tiguan GTE Active prototipsApskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 143000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 98000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 78900 EUR

Satiksmes informācija

  • Pirms 40 min - Brauktuvju apstrāde ar pretslīdes materiāliem turpinās. https://t.co/ewA64mXn2M
  • Pirms 41 min - RT @nilsusakovs: Uzmanību! Rīt darbosies puteņa biļetes - ar tehnisko pasi sab.transports par brīvu! Внимание! Завтра действуют снежные бил…
  • Pirms 42 min - Kopš snigšanas sākuma tilti kaisīti 2x, bet ielas 1x. Uz dažām ielām un tiltu uzbrauktuvēm ir izveidojies apledojum… https://t.co/j3boAfpEBQ

Kļūsti par reportieri