Anna Rozīte diētas neievēro 28

TV pārraides «Kinomānija» vadītāja Anna Rozīte diētas neievērojot, jo uzskata, ka veselīgai ēšanai jābūt dzīvesveidam - tikai tad, viņasprāt, efekts esot redzams un noturīgs, vēsta žurnāls «Privātā Dzīve».

TV «seja» savas labās formas noslēpumus atklājusi žurnālam «Privātā Dzīve», kas, pienākot pavasarim, vēlējās noskaidrot populāru cilvēku lieliskā izskata iemeslus.

«Pavasari gaidu ar lielu nepacietību, lai varētu doties uz tirgu un iepirkt vietējos sezonas labumus. Izvairos no lielveikalos nopērkamajiem importa augļiem un dārzeņiem,» intervijā stāsta Anna, atzīstot, ka ziema ēšanas ziņā esot diezgan mokoša, jo jāiztiekot ar pašmāju rudens iekrājumiem - burkāniem, ķirbjiem, kartupeļiem.

Reklāma

Foto: LETA

«Ikdienā cenšos ēst sabalansēti un nejaukt visas pārtikas grupas vienā putrā. Dzeru tikai pirms ēšanas vai pēc tās,» sievišķīgajās viltībās dalījusies Rozīte, kura pagājušā gada augustā kļuva par mammu, bet nu jau atguvusi lielisku formu.

TV raidījuma vadītāja arī aktīvi apmeklēt dažādas sporta nodarbības. «Tūlīt būs velosipēdu, skrituļslidu, ūdenssporta un citas aktīvās atpūtas iespēju laiks,» viņa priecājas.

Saistītie raksti

Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Vairāk raksti