Pirmdiena, 18. jūnijā Vārda dienas: Alberts Madis
Komentāri
Autorizējies šeit:
Otomars Otto
30 oktobrī, 07:10
Nav tikai sieviešu paaudze ar izkropļotām vērtībām! Ģimenes vērtības šodien ir citādākas pēc būtības. Mums vairs nav jācīnas par izdzīvošanu, nu nav. Ja ir rokas, kājas un galva visi var nopelnīt ģimenes pamatvajadzībām, jautājums ir vai grib! Lūdzu raksta autor pamatojiet ar faktiem kurā gadsimtā un kurā tautā sieviete varēja atļauties tikai audzināt bērnus un apaklpot vīru un nedarīt neko vairāk - neiet uz lauka strādāt, (atstājot bērnu mājās vienu pašu vai ar vecākajiem bērniem), nevārīt saimei ēst (tāpat nepieskatot bēru), neiet uz kūti u.t.t. Tad jau mēs varētu uzskatīt kā agrāk vīrieši arī tikai strādāja ģimenē t.i. savā saimniecībā un uz darbu negāja! Lūdzu nejaucam austrumu ticības, vai tautas ar daudzsievību - kur katrai sievai ģimenē bija noteikti darba uzdevumi... arī viņas visas savus bērnu neaudzināja... Nepatīk šāda vāvuļošana bez konkrēktiem faktiem un vēstures izpētes, nepatīk... Šodienas sievietes un vīrieši ir tādi kādas vēsture tos ir izveidojusi un punkts. Pēc 100 gadiem droši vien būs vēl savādāk
chainjik
25 oktobrī, 10:10
Tur aprakstītajam, idealizētajam, idilliskajam dzīves modelim, nav nekāda sakara ne ar kaut kādām vērtībām, ne arī reālo cilvēces vēsturi. Sievietēm ļoti patīk vāvuļot par "vērtībām", tāpēc ka šīs "vērtības" sievieti nostāda priviliģētā situācijā - nav jākonkurē darba tirgū, nav jāpierāda sevi kā labu darbinieku, savu neizdarību, stulbumu, gļēvumu, tizlumu, un bezatbildību, atbilstoši šādai "vērtību sistēmai" var ne tikai attaisnot, bet pat truli glorificēt. Tikai - vīriešiem, neskaittot kaut kādas ļoti specifiskas situācijas, no tā nav un arī nevar būt nekāda īpaša labuma, jo nestrādājošs, gļēvs, nespējīgs sievišķis ir līdzvērtīgs vēl vienam bērnam, tikai, atšķirībā no bērna, mēsla sievišķis ir krietni rijīgāks un ar lielākām ambīcijām. Praktiski visā cilvēces pastāvēšanas vēsturē ir tikai normāli, ka pieaudzis cilvēks STRĀDĀ un piedalās pārtikas un apģērba sagādē, un nekad nav bijusi vispār cilvēces vēsturē masveidā runa par to, ka sievišķis varētu atļauties strādāt mazāk, nekā Vīrietis.
Mariss Andersons
25 oktobrī, 06:10
Nemaz nemaiģiniet to darīt. Mēs speciali radijām sistēmu un apstākļus lai tavs vīrs godīgā ceļā nespētu finansiāli uzturēt ;gimeni. Mēs parūpējāmies par to lai tas būtu neiespējami pat tad ja jums ir tikai viens bērns. Mums svarīgi sašķelt sabiedrību saknē, lai varētu vieglāk to kontrolēt un valdīt pār to. Mēs nepārtraukti nostādām sievietes pret vīriešiem un otrādi ar mērķi lai jūs nenostātos blakus viens otram vai aiz kāda pleca kurš jūs pasargās un kuram jūs droši varētu sekot. Mums nav vajadzīgas stipras ģimenes vairākās paaudzēs, jo tadās izaug personības ar savu viedokli un redzējumu par lietām un to kārtību. Šādus cilvēkus ir vēlāk grūtāk pakļaut jo tie pretosies verdzībai. Mums svarīgi lai jūs domātu ka jūsu dzīves ir atkarīgas no mums no mūsu lēmumiem pieņemtajiem likumiem un pabalsta apmēriem. Mums jārada šķitums ka no tā kurš pārvaldīs valsti ir atkarīga jūsu un jūsu b;ernu nākotne. Mēs darīsim visu lai jūsu bērniem nav māju. Nav tēva mājas kur atgriezties kur pūlcēties un saimniekot. Nav ne tēva, ne tēva mājas, ne tēva zemas, arī ne dzimtas un Dzimtenes. Mēs ražojam no jūsu bērniem darbaspēku, nākamos darba ņēmējus, kuri nespēs uzturēt ģimenes, jo tas taču nav svarīgi, svarīgs ir pabalsta lielums un nomaksāti visi nodokļi, bibliotēka un tilti, dināmo un kas notiek NBA. Kas notiek dzīvoklī vakarā ar jums un jūsu bērniem??? Tie vienkārši asaro. Jaunās sievietes kam jūs atdodiet savas miesas? Vai šim jaunajam vīrietim ir kāda aizmugure?? Vai viņam vispār ir kur vest sievu??? Vai viņš pārņems tēva iesākto un turpinās ģimenes tradīcijas un ar laiku jūs kļūsiet par šo māju saimnieci???? Vai jūsu tēvs veda jūs pie altāra??? Vai kāds vispār ir lūdzis viņam jūsu roku. Vai vispār jūs ir audzinājis tēvs???? Ceru ka jums nekā no tā visa nav. Viņš no mājām aizlaidies students, kur tēvs aiz nespējas nodzēries, bet jūs, meita vientuļai mātei, kurai vēl divi jūsu pusbrāļi uz kakla. Sāciet tik ātrāk dzemdēt pati bērnus, kaut vienu sākumam un mēs palīdzēsim viņam kļūt par vergu nākotnē Par uzticamu darba ņēmēju, par tādu kurš neveidos neko pats bet gaidīs kko no mums. Bučas jums visiem un jūsu mazajiem he he he .
© TVNET. Visas tiesības paturētas