Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

Bolderājā šoferis bez tiesībām bēgot izraisa sadursmi; viņu noķer karavīri

  • Raksts
  • Video

Trešdien, 1.novembra vakarā, neilgi pēc 22.00 Rīgas pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot pa Bolderāju, pamanīja «Audi» markas automašīnu, kura nepārliecinoši pārvietojās pa brauktuvi. Kārtības sargi nolēma apturēt braucošo auto, taču «Audi» vadītājs ignorēja policistu rīkojumus apstāties un strauji palielināja ātrumu.

Bēgšana turpinājās nedaudz vairāk par minūti līdz pārgalvīgais vadītājs Flotes un Parādes ielu krustojumā izraisīja sadursmi ar kādu «Opel» markas transportlīdzekli. Pēc sadursmes «Audi» vadītājs bēgšanu turpināja kājām, bet viņam pakaļ metās ne tikai policisti, bet arī «Opel» vadītājs un pasažieris. Pēc aptuveni 100 metru sprinta kopīgiem spēkiem likumpārkāpēju izdevās notvert.

Vēlāk izrādījās, ka 32 gadus vecais «Audi» vadītājs bēdzis tādēļ, ka pie stūres bija sēdies bez tiesībām. Tāpat noskaidrojās, ka «Opel» vadītājs un pasažieris bija divi Latvijas armijas karavīri, kuri, par laimi, būtiskas traumas sadursmē nebija guvuši.

Uz notikuma vietu izsaukti mediķi, lai pārbaudītu pārkāpēja veselības stāvokli pēc sadursmes, kā arī Valsts policijas ceļu policisti, kuri pārņēma darbu notikuma vietā.

Rīgas pašvaldības policija pateicas abiem karavīriem, kuri palīdzēja notvert pārkāpēju.

0 Komentāri