Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Rīgas siltums» Brīvības ielā paveicis 77% plānoto darbu

  • Raksts
  • Foto
Foto: Edijs Pālens/LETA

AS «Rīgas siltums» Brīvības ielā pašreiz samontējis cauruļvadus 1372 metru garumā un paveicis 77,4% no visiem līdz septembrim paredzētajiem darbiem, informēja uzņēmumā.

Lai paaugstinātu siltumapgādes drošību, nodrošinātu siltuma patērētājiem mūsdienu prasībām atbilstošu komforta līmeni un spētu savlaicīgi pieslēgt potenciālos klientus centralizētai siltumapgādes sistēmai, «Rīgas siltums» šogad turpina pērn sāktos apjomīgos siltumtīklu rekonstrukcijas darbus Brīvības ielā.

Darbus plānots pabeigt līdz šī gada 1.septembrim, tie tiek veikti pa posmiem, un kopš remontdarbu sākšanas šī gada 5.jūnijā līdz 14.augustam ir izrakti un demontēti vecie cauruļvadi kopā 1611 metru garumā, samontēti jaunie cauruļvadi kopā 1372 metru garumā, kā arī aizbērti 1390 metri un atjaunoti 1253 metri ceļa seguma. Kopā līdz šim paveikts 77,4% no visiem darbiem. Darbu izpilde pašreiz apsteidz grafiku par 7,4%.

Jau ziņots, ka Rīgas domes Satiksmes departaments šogad iecerējis veikt remontdarbus Brīvības ielas posmā no Lāčplēša ielas līdz Gaisa tiltam. Departaments iepriekš norādīja, ka remontdarbi veicami, kad tiks nomainītas inženierkomunikācijas zem ielas seguma.

2 Komentāri