Piektdiena, 22. jūnijā Vārda dienas: Laimdots Laimiņš Ludmila
Komentāri
Autorizējies šeit:
Una Plauks
9 novembrī, 09:11
Toties ir zināmi tie, kas 1991.gada 21.augusta Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojumā balsoja pret Latvijas neatkarību (jeb bija pret konstitucionālā likuma „Par Latvijas Republikas valstisko statusu” pieņemšanu), piemēram, Tatjana Ždanoka. Pat zināšana neko nemaina.
telemus43
9 novembrī, 08:11
Būtu liels pārsteigums, ka dokumenti, kuri skar bijušo amatpersonu sadarbību ar Čeku, nebūtu iznīcināti.
Andris Upminis
9 novembrī, 06:11
viss ir okupantu rokās, tāpēc jau arī pazūd liecības un dokumenti
Aivars Znotins
9 novembrī, 04:11
UN atkal nonākam pie Eduarda Veidenbauma : ... par tiesnešiem cienīti blēži sēž... un nevar nepienākt pie secinājuma,ka VISA VARA ir blēžu un krāpnieku,nodevēju un korumpantu rokās ,kas ..."godīgi" ādu nost citiem plēš...kā rakstīts tā paša Veidenbauma dzejoļa turpinājumā.
Pēteris Goba (pitshs)
8 novembrī, 19:11
Sķiet, neviltots, patiess izbrīns, ka šie dokumenti ir pazuduši, un ne tikai šie vien....Kāds atklājums pēc 25 gadiem!!
Stasiks Prusakovich
8 novembrī, 18:11
Redzēsim, vai kāds politiķis kaut vai iepīkstēsies par šo atgadījumu. Dokumentos bija vardi uzvārdi, kuri bija/ir valsts drošības apdraudējums. Tie visi kas ''piesedz'' dokumentu nepublicēšanu un ''piesedz'' to pazušanu , nerīkojas- tie arī ir drauds valsts drošibai. Tas norāda,ka nav teikšanas par valsts aparātu un čekisti un to ietekme, ir spēcīgāka kā mūsu valsts tautas kalpiem.
Mariss Andersons
8 novembrī, 18:11
Man domāt ka tieši ar pašu pētnieku starpniecību notiek vairums dokumentu pazušanu no VDK lietām. Un tieši šie pētnieki arī ir lielākie kliedzēji par pazušanu. Godīgs pētnieks visdrīzāk izpētīs, kad pazuduši,, kādi dokumenti un kam tas ir izdevīgi. Ķeriet zagli viskaļāk bļauj tie kuri paši ir zog.
Irena Vikmane
8 novembrī, 18:11
Katrā tiesā ir arhivāri, kas atbildīgi par lietu saglabāšanu, kāda problēma
© TVNET. Visas tiesības paturētas