Vīrietis zaudē samaņu, reibumā mēģinot pārpeldēt ūdenstilpni

Dalīties draugiem E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) dienesta automašīnas atklātajā NMP Rīgas reģiona brigāžu atbalsta centra

FOTO: Edijs Pālens / LETA

Piektdien kāds vīrietis zaudējis samaņu, alkohola reibumā mēģinot pārpeldēt nelielu ūdenstilpni, savukārt kāds makšķernieks guva elektrotraumu, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sarmīte Skujiņa.

Rīgā 51 gadu vecs vīrietis alkohola reibumā mēģinājis pārpeldēt nelielu ūdenstilpni, taču vienā brīdī sācis slīkt. Pēc izvilkšanas no ūdens viņš uz īsu laiku bija zaudējis samaņu. Cietušais ar slīkšanas radītajām veselības problēmām, taču stabilā stāvoklī nogādāts slimnīcā.

Rīgas reģionā 45 gadus vecs makšķernieks guvis elektrotraumu, kad ar āķi trāpījis augstsprieguma vados. Viņš saņēmis elektriskās strāvas triecienu, un ar elektrotraumu un plaukstas apdegumu nogādāts slimnīcā.

Zemgalē 25 gadus veca sieviete guvusi rokas termisku apdegumu, kad no plīts ņēmusi nost pannu. Tai brīdī pannai saplīsis rokturis un cietušās rokai uzlija karsta eļļa. Sieviete nogādāta medicīnas iestādē aprūpes saņemšanai.

Latgalē 50 gadus vecam vīrietim, uz ceļa veicot remontdarbus, uzkritis virsū smags priekšmets, un viņš nogādāts slimnīcā ar galvas un kājas traumām.

Kā ziņots, no aizvadītajā diennaktī NMPD saņemtajiem izsaukumiem kopumā 231 saistīts ar negadījumiem un traumām.

Uz augšu