«BIOR» direktora amatā atkārtoti iecelts Aivars Bērziņš

LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Ieva Lūka / LETA

Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta «BIOR» direktora amatā atkārtoti iecelts tā esošais direktors Aivars Bērziņš, informēja «BIOR» pārstāve Irēna Bērziņa.

Viņa norādīja, ka konkursā uz institūta direktora amata vietu tika saņemts viens pieteikums no līdzšinējā «BIOR» direktora. Bērziņš minētajā amatā tika iecelts 2013.gada aprīlī.

Pēc institūta pārstāves teiktā, zinātnisko institūtu darbību nosaka Zinātniskās darbības likums, kas attiecas uz visiem zinātniskajiem institūtiem Latvijā. Atbilstoši minētā likuma 24.pantam, direktoru amatā ievēlē zinātniskā institūta zinātniskā padome uz laiku, kas nepārsniedz piecus gadus, un ne vairāk kā divas reizes pēc kārtas. «Institūta «BIOR» Zinātniskā padome vienbalsīgi ievēlēja Bērziņu direktora amatā uz nākamajiem pieciem gadiem,» sacīja «BIOR» pārstāve.

Vienlaikus viņa uzsvēra, ka Bērziņš ir apņēmības pilns turpināt iepriekš sāktos stratēģiski svarīgos institūta attīstības projektus.

Kā ziņots, šā gada aprīļa vidū tika izsludināts konkurss uz pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta «BIOR» direktora amatu.

Konkursā pieteikumus varēja iesniegt līdz šā gada 18.maijam.

«BIOR» izstrādā inovatīvas pētniecības metodes, rada jaunas praktiski pielietojamas zināšanas sabiedrības un vides veselības, pārtikas, zivsaimniecības un veterinārmedicīnas zinātņu jomā. Institūta uzdevums ir rūpēties par sabiedrības un dzīvnieku veselību, pārtikas un vides kvalitāti, zivju un citu ūdens bioloģisko resursu ilgtspējīgu izmantošanu, nodrošinot starptautiskiem standartiem atbilstošu pētniecisko darbību, veicot kvalitatīvu zinātnisko ekspertīzi un laboratoriskos izmeklējumus, sniedzot pakalpojumus starptautiskā mērogā.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu