C, 18.08.2022.

Ielūkojies Harija un Meganas kāzu viesu sarakstā. Kurš palicis aiz strīpas?

Egoiste
Ielūkojies Harija un Meganas kāzu viesu sarakstā. Kurš palicis aiz strīpas?
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Vēl tik dažas dienas līdz gada karaliskajām kāzām, bet ap karalisko ģimeni jau virmo skandāli, kas saistāmi ar Meganas tēva neierašanos un paparaci pārdotajām bildēm. Kamēr patiesie notikumi skaidrojas, uzzināsim, kādi viesi noteikti apmeklēs Harija un Meganas kāzu dienu.

 
Foto: Reuters/Scanpix

Meganas mamma

Jau 4. maijā Kensingtonas pilī tika uzņemta līgavas mamma Dorija Reglenda. Meganas mammai būs jātiekas ar pašu karalieni Elizabeti II, princi Filipu, princi Čārlzu un viņa sievu Kamillu, kā arī Kembridžas hercogu pāri - Keitu un Viljamu.

 
Čārlzs Spensers
Čārlzs Spensers Foto: PA/Scanpix

Princeses Diānas ģimene

Arī Harija mammas klātbūtne būs jūtama šajā dienā, tiesa, līdzās princeses Diānas ģimenes pārstāvjiem. Kāzās aicinātas Diānas māsas - lēdija Sāra Makorkvodeila, lēdija Džeina Felovsa un brālis Čārlzs Edvards Spensers.

 
Foto: AFP/Scanpix

Modele Prijanka Čopra

Modele un aktrise Prijanka Čopra dosies uz karaliskajām kāzām kā viena no līgavas māsām. Abas ar Meganu ir tuvas draudzenes.

Foto: AP/Scanpix
 
Foto: AFP/Scanpix

Bekhemu pāris

Arī Bekhemu ģimene ir aicināta apmeklēt karaliskās kāzas. Nav gan zināms, vai līdzi dosies arī bērni, taču pāris apstiprinājis savu ierašanos.

Foto: scanpix
 
Foto: Reuters/Scanpix

Sers Eltons Džons

Kā zināms, sers Eltons Džons bija ļoti tuvs draugs ar Harija māti, princesi Diānu, tāpēc nav brīnums, ka arī viņš ieradīsies un, iespējams, sniegs arī kādu muzikālu dāvanu.

Foto: AP/Scanpix
 
Foto: PA/Scanpix

Harija bijusī draudzene

Britu karaļnamā ir kāda neparasta tradīcija: uz karaliskajām kāzām tiek lūgti bijušie mīļākie un sirdsāķīši. Keita Midltone uz savu laulību ceremoniju bija uzaicinājusi divus bijušos, princis Viljams – pat četras draudzenes. Zināms, ka Harijs ir uzaicinājis savu bijušo draudzeni, dizaineri Čelsiju Deiviju. Ar Zimbabvē dzimušo Čelsiju Deiviju Harijs ar pārtraukumiem turpināja tikties gandrīz septiņus gadus.

 
Foto: AFP/Scanpix

Seriāla «Suits» aktieri

Daži no seriāla «Suits» komandas biedriem arī ir ielūgti uz karaliskajām kāzām. Pagaidām zināms, ka aktieris Patriks Adamss un Gabriels Mačs ir aicināto vidū.

 
Foto: AP/Scanpix

Britu bruņotie spēki

Kensingtonas pils ziņo, ka 250 pārstāvji no britu bruņotajiem spēkiem ir aicināti piedalīties kāzu ceremonijā. Tiesa, viņi pildīs savu oficiālo pienākumu, kas piedien ceremonijās. Protams, daži no militāristiem, ar ko Harijam ir tuvākas attiecības, atradīsies tieši baznīcā.

 
Foto: MEGA

Sabiedrība

No sabiedriskajām un labdarības organizācijām piedalīties kāzu dienā pāris ielūdzis ap 1200 cilvēku.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu