Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

5 stāsti. Viņas nenojauta, ka ir apprecējušas gejus...

Egoiste
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Vida Press

Mūsdienās «iznākt no skapja» ir jau ierasta situācija, kad sabiedrībā zināma persona atzīstas savā netradicionālajā orientācijā. Tomēr tā nav bijis vienmēr, par ko liecina šie stāsti, kad pāris cenšas būt laimīgs, bet daba to liedz... Stāsts par 5 sievietēm, kuras apprecēja gejus...

 
Foto: Vida press

Eltons Džons un Renāte Blauela

Eltona Džona un Renātes Blauelas attiecības bija tik ciešas, ka ūdens cauri netecēja. Ja bija kāds pasākums, uz kuru slavenā komponista sieva netika, arī viņš atteicās turp doties. Reiz kādā intervijā Renāte atklāti teikusi, ka Džons ir fantastiskākais vīrietis uz planētas Zeme un tikai ar viņu viņa spēj būt patiesi laimīga. Un tomēr... pēc divu gadu ilgas laulības tā tika šķirta. Iemesls - Džona homoseksualitātes apzināšanās.

Foto: Vida press

Pēc šķiršanās Eltons izmaksāja savai bijušajai sievai krietnu naudas žūksni, lai viņa varētu atļauties dzīvot, kā vien vēlas. Bet šo iespēju viņa neizmantoja: pārtraucot jebkādas saites ar Eltonu, viņa noslēdzās klusai dzīvei kādā nomaļā Anglijas pilsētā. Renātei fakts, ka viņi nekad vairs nebūs kopā, salauza sirdi, un viņa to nav spējusi pārdzīvot vēl šodien. «Es centos būt labs vīrs, bet pret dabu tu esi bezspēcīgs. Es salauzu viņai sirdi un par to vēl aizvien izjūtu lielu vainas apziņu,» intervijā presei Džons atzinies pirms neilga laika.

Foto: Vida press

Pēc deviņiem gadiem Eltons satika savu tagadējo vīru, kinoproducentu Deividu Fērnišu, ar kuru no 2005. gada ir oficiāli laulāts pāris. Abi audzina divus zēnus, kurus viņiem dāvājusi surogātmāte.

 
Foto: Vida press

Džūdija Gārlenda un Vinsents Minelli

Savā ne visai ilgajā dzīvē 47 gadu garumā Džūdija Gārlenda paspēja izmēģināt visu: Holivudas skaistule un talants izgāja pie vīra veselas piecas reizes! Otrajā laulībā aktrise bija kopā ar režisoru Vinsentu Minelli, kurš viņu ir filmējis visās savās filmās. No malas tā izskatījās ļoti saskanīga laulība. Pēc gada pazīšanās abi sarakstījās un vēl pēc gada abiem piedzima meita - Laiza.

Nav noslēpums, ka Džūdija visu dzīvi cīnījās ar dažādām atkarībām, kurās mierinājumu meklēja pēc nervu sabrukuma. Reiz Džūdija pieķēra vīru gultā ar citu vīrieti, un šis atgadījums viņu pamudināja uz pašnāvības mēģinājumu.

1952. gadā režisors un aktrise izšķīrās. Aktrise vēl trīs reizes mēģināja atrast laimi. Interesanti, ka arī Vinsents pēc tam apprecējās vēl trīs reizes...

 
Foto: Vida press

Laiza Minelli un Pīters Allens

Brodvejas zvaigzne Laiza Minelli savā dzīvē uzkāpa uz tā paša grābekļa, uz kāda viņas māte Džūdija. Un tomēr viņa mūsdienās ir pazīstama kā geju un lesbiešu ikona, kas visu mūžu cīnās par minoritāšu tiesībām. Taču tas viss nevedās tik raiti.

Foto: Vida press

Savos 17 gados Laiza apprecējās ar austrāliešu izcelsmes dziedātāju Pīteru Allenu, kuru viņa pēcāk pieķēra gultā ar kādu vīrieti. Un tomēr viņi turpināja būt kopā, tāpēc mēs nevaram teikt, ka laulība šķirta šā iemesla dēļ.

«Izrādās, visi, izņemot mani, to jau zināja. Kad es viņam jautāju - viņš apstiprinoši atbildēja, bet uzsvēra arī to, ka mani pārāk mīl. Es arī viņu mīlēju, un mēs nolēmām mēģināt otro reizi. Mēs centāmies, bet mums nekas nesanāca. Teiksim tā, pirms ierodos mājās, es vienmēr pirms tam piezvanu...» intervijā «The Advocate» atzinās dīva.

Foto: Vida press

Pāris izšķīrās tikai pēc septiņiem gadiem un uzturēja draudzīgas attiecības vēl ilgi. Laiza vēl apprecējās trīs reizes, bet tā arī nekļuva par māti. Pīters pēc šķiršanās publiski atzinās savā orientācijā un sāka attiecības ar modeli Gregoriju Konellu. Mūziķis 1992. gadā nomira no AIDS.

 
Foto: Vida press

Kerija Fišere un Braiens Lurds

Lai gan Kerija un Baeins tā arī nebija precējušies, «Zvaigžņu karu» princese Kerija viņu vienmēr ir saukusi par savu otro vīru. Iepazīstot viņu kā talantu šova žūrijas pārstāvi, Kerija uzreiz saprata, ka vēlas no viņa bērnu. Daba viņai to dāvāja - meitu Billiju, kas arī ir vienīgais Kerijas bērns. Un tomēr pāris nepalika kopā. Iemesls - vīrieši!

Foto: Vida press

«Viņš uzskatīja - es esmu pie tā vainīga, ka viņš ir gejs. Ka es ar savu atkarību no narkotikām viņu uz to esot pamudinājusi. Lai vai kā, viņš radīja manī kaut kādu vainas sajūtu. Un tomēr es jutos aptraipīta un nodota...» savos memuāros runā slavenā aktrise Kerija.

 
Foto: Vida press

Vanesa Redgreive un Tonijs Ričardsons

Aktrise, politiskā aktīviste Vanesa Redgreiva vienmēr ir slēpusi savu privāto dzīvi no svešinieku acīm, tāpēc par to zināms ir ļoti maz. Tomēr zināms, ka Vanesa piecus gadus bija precējusies ar oskaroto režisoru Toniju Ričardsonu. Viņa izlēma teikt viņam «jā!», kaut visi apkārtējie teica, ka viņš ir biseksuāls. Vanesa dzemdēja vīram divas meitas, tomēr Tonijs ģimeni pameta.

Foto: Vida press

Tonijs vēlāk atzinās savā orientācijā, bet iemesls bija viņa inficēšanās ar AIDS. 1991. gadā viņš šo pasauli pameta.

Foto: Vida press
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu