«McDonald's» testa režīmā Rīgā sācis nodrošināt ēdiena piegādes

FOTO: AP/Scanpix

Ātrās ēdināšanas uzņēmums «McDonald's» Rīgā testa režīmā sācis nodrošināt ēdiena piegādes, sacīja «McDonald's» ģenerāldirektors Baltijas valstīs Vladimirs Janevskis.

«1.martā testa versijā sākta ēdiena piegāde mājās noteiktos Rīgas reģionos, lai sagatavotos «McDelivery» uzsākšanai šī gada vidū,» teica uzņēmuma ģenerāldirektors Baltijas valstīs.

Janevskis norādīja, ka patlaban Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijā, kurā «McDonald's» testa režīmā veic ēdiena piegādes.

Viņš atzina, ka Latvijā arī pēc testa režīma noslēgšanās ēdiena piegāde, visticamāk, būs tikai Rīgā pieejams pakalpojums un Jelgavā šo pakalpojumu pagaidām nav plānots piedāvāt.

«Mums ir ļoti strikti piegādes standarti, kas nozīmē, ka ēdienu var piegādāt tikai tajās pilsētās, kur ir «McDonald's» restorāni,» sacīja kompānijas ģenerāldirektors.

Iepriekš intervijā aģentūrai LETA Janevskis sacīja, ka ēdiena piegādes varētu uzlabot kompānijas rādītājus. «Mēs ticam, ka šim segmentam ir liels potenciāls, bet, lai tas notiktu, ir jāatrod īstie partneri, kas atbilstu mūsu standartiem un klientu prasībām,» viņš teica.

Informācija «Firmas.lv» liecina, ka «McDonald's» pārvaldītājs Latvijā SIA «Premier Restaurants Latvia» 2016.gadā strādāja ar 31,841 miljona eiro apgrozījumu un 1,135 miljonu eiro peļņu.

«McDonald's» darbību Latvijā sāka 1994.gadā, atverot ēstuvi Vecrīgā. «McDonald's» patlaban ir 12 ēstuves Latvijā. «Premier Restaurants Latvia» pilnībā pieder Maltā reģistrētajai kompānijai «Premier Capital B.V.». Uzņēmuma pamatkapitāls ir 4 237 289 eiro.

Uz augšu