Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Duļevska dodas slepenā vizītē uz Auškāpa restorānu: trauku lupata vai centība?

Egoiste
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Jau šo sestdien pie kanāla 360TV skatītājiem nonāks jauns un Latvijā vēl nebijis pašmāju šovs «8 naži un gardēdis», kurā dažādas slavenības meklēs Latvijas labākos restorānus. Izcilākās ēstuves godu aizstāvēs neviens cits kā restorāna īpašnieki jeb «naži». Viņi ar šefpavāru palīdzību šmorēs, ceps, marinēs un piparos, lai galdā celtu tik lielisku maltīti, ka pārējiem restorānu īpašniekiem mutes paliktu vaļā! Tomēr ir viens «bet» – ne saukts, ne aicināts uz restorānu dosies slepenais viesis jeb gardēdis – kāds sabiedrībā pazīstams cilvēks, kurš to vērtēs brīdī, kad izslēgtas prožektoru gaismas un lepno ciemiņu neviens negaida. Vai arī tad viss ies tik gludi kā cerēts? Vai apkalpojošais personāls būs uzdevumu augstumos un šefpavāra servētais ēdiens līmenī?

Pirmais gardēdis – Jana Duļevska

Pirmajā šova sērijā uz Dāvja Auškāpa gastrobāru «Jūlijs Pumpurs» slepenā vizītē dosies TV dīva un hokejista Rodrigo Laviņa sieva Jana Duļevska kopā ar dēlu. Lai arī Martins pēc hokeja treniņa būs izsalcis kā vilks, tomēr līdz maltītei abiem nāksies nedaudz uzgaidīt – personāls nebūt nesteigsies populāro viešņu apkalpot. Kad viesi beidzot būs tikuši pie ēdienkartes, no tās plašā sortimenta Jana ar dēlu izvēlēsies laša tartaru ar avokado un saldo kartupeļu čipsiem, kā arī zandarta fileju ar cukini biezeni, kvinoju un spinātiem. Bet saldajā ēdienā savas garšas kārpiņas abi palutinās ar šokolādes fondantu, kas papildināts ar ogu mērci un vaniļas saldējumu. Novērtējot maltīti, Jana un Martins būs sajūsmā un neslēps, ka tā ir patiešām garda un gastrobāra šefpavārs ir spējis abus pārsteigt! Taču ko par maltīti «Jūlijā Pumpurā» teiks Auškāpa kolēģi – septiņu populāru restorānu īpašnieki?

Kādi būs šova «8 naži un gardēdis» noteikumi?

Katrā no raidījuma sērijām astoņi Latvijā iecienītu un populāru restorānu īpašnieki dosies cits pie cita ciemos, lai baudītu un arī vērtētu trīs ēdienus no ēdienkartes. Tos iepriekš, nevienam nezinot, būs jau izvēlējies un nogaršojis «slepenais viesis» – sabiedrībā pazīstama persona, kurš restorānā būs viesojies kādā parastā dienā. Brīdī, kad notiks svinīgās pusdienas un ar restorāna maltīti cienāsies «naži» jeb restorāna īpašnieki, «gardēdis» ar videokameras palīdzību vēros un salīdzinās sev pasniegtos ēdienus ar lepnajiem viesiem sarūpētajiem. Vai astoņiem nažiem servētā maltīte būs tieši tāda pati, kā tiek galdā celta ierastās restorāna darba dienās? Vai porcijas būs tikpat lielas un apkalpošana tikpat viesmīlīga? Salīdzinot ekrānā redzēto maltīti ar restorānā baudīto, slepenais viesis dos savu vērtējumu jeb zvaigznītes, kas kopā ar restorāna īpašnieku atzīmēm ļaus noteikt - kurš tad no «nažiem» ir pelnījis Latvijas labākā restorāna titulu.

Kuri restorāni gatavi izaicinājumam?

Sava restorāna durvis kolēģu un sabiedrībā zināmu personību vērtējumam vērs Dāvis Auškāps (gastrobārs Jūlijs Pumpurs), Ēriks Dreibants (Restorāns 3), Lauris Aleksejevs (36. līnija), Sandis Solims (Gūtenbergs), Ilze Briede (Pils Ķēķis), Egons Mednis (Dikļu pils), Linda Mūrniece (Mazais Otto), kā arī Rihards Frīdenbergs – Kalniņš (Telpa M8). Bet kā slepenie viesi uz restorāniem dosies un ēdienus vērtēs TV personība Jana Duļevska, hokejista Kaspara Saulieša sieva Katrīne Sauliete, dietoloģe Lolita Neimane, mūziķis Lauris Reiniks, TV personība un skaistumkopšanas salona īpašniece Binnija Ārberga, aktrises Evija Skulte un Regīna Devīte, kā arī modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs.

Nepalaid garām – aizraujošas restorānu cīņas jaunajā šovā «8 naži un gardēdis» – jau no 13. janvāra «Hobiju sestdienās» plkst. 21:00 tikai kanālā 360TV!

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu