Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Degviela šogad sadārdzinājusies visā Baltijā; straujākais kāpums Igaunijā

LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Reuters/ScanPix

Degvielas cenas mazumtirdzniecībā 2017.gadā ir augušas visās Baltijas valstīs, bet visstraujākais kāpums bijis Igaunijā, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Dārgākais benzīns gada pēdējā darba nedēļā bija nopērkams Tallinā, kam sekoja Rīga, bet zemākā benzīna cena gada beigās bija Viļņā. Tāpat Tallinā ir augstākā cena dīzeļdegvielai, bet zemākā cena - Viļņā.

2017.gada laikā 95. markas benzīna cena «Circle K» («Statoil») degvielas uzpildes stacijās Tallinā ir augusi par 5,5%, ar 5,3% kāpumu sekoja Viļņa, bet Rīgā 95. benzīns sadārdzinājies par 2,7%. Dīzeļdegvielas cena Tallinā gada laikā ir palielinājusies par 7,2%, Viļņā - par 4,8%, bet Rīgā dīzeļdegviela šogad ir kļuvusi dārgāka par 2,7%.

Gada pēdējā darba nedēļā Rīgā «Circle K» degvielas uzpildes stacijās gan 95.markas benzīna, gan dīzeļdegvielas cena nav mainījusies jau ceturto nedēļu un piektdien bija attiecīgi 1,214 un 1,144 eiro par litru.

Viļņā 95.markas benzīna cena «Circle K» degvielas uzpildes stacijās bija 1,208 eiro par litru, kas ir par 1,2% vairāk nekā iepriekšējā piektdienā. Dīzeļdegvielas cena šonedēļ pakāpusies par 1,3% bija 1,108 eiro par litru.

Vienlaikus Tallinā 95.markas benzīna cena palielinājusies par 0,2% - līdz 1,248 eiro par litru. Arī dīzeļdegvielas cena kāpusi par 0,2% - līdz 1,268 eiro.

Autogāzes cena šonedēļ nav mainījusies ne Rīgā, ne Tallinā, ne Viļņā un bija attiecīgi 0,545 eiro, 0,599 eiro un 0,561 eiro par litru.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu