Rotu mākslinieks no Igaunijas Tanels Venre ienāk Latvijas tirgū

FOTO: publicitātes

Mākslinieka Tanela Venres rotaslietas ir neparastas un sapņainas. Tanel Veenre ir Igaunijas modes juvelierizstrādājumu zīmols, kas izveidots 2014. gadā. Kopš pirmsākumiem tā dīvaini apburošās mākslas un modes rotaslietas ir padarījušas zīmolu par vienu no spēcīgākajiem un redzamākajiem dizaina zīmoliem Igaunijā. Sauklis «Sapņu karaļvalsts» iemieso zīmola būtību – Tanela Venres rotaslietas apburs visus, kuri tic fejām un brīnumiem, spārnotiem jūras zirdziņiem un kosmisku putekļu klātām ogām, kas atgādina sen aizmirstas atmiņas no Paradīzes dārziem.

«Spārnoto jūras zirdziņu uzskatu par savu totēma dzīvnieku, tāpēc to redzēsiet daudzās mana dizaina rotaslietās. Katra no rotām ir kā neliels fragments no valkātāja personīgās pasakas. Pats ticu fejām, fantāzijām un bezgalīgai iztēlei. Šīs rotas ir atslēga uz katra iekšējo paradīzi, sapņu karaļvalsti,» stāsta Tanels Venre.

Tanela Venres noslēpumaini apburošās mākslas rotaslietas jau ir guvušas starptautisku atzinību. No Berlīnes līdz Bangkokai, viņa darbi tikuši izstādīti dažādās zemeslodes vietās, un Venres rotaslietas greznojušas arī pasaulslavenā Londonas universālveikala Selfridges skatlogus. Mākslas rotaslietu turpinājums ir pieejamākās modes rotaslietu kolekcijas Tanel Veenre Jewellery, kas saglabā zīmola apburošo neparastumu, piešķirot arī moderna valdzinājuma nianses.

Tanels Venre bieži drosmīgi kombinē dārgmetālus, dārgakmeņus un inovatīvus materiālus. Šī dizaina alķīmija ļāvusi radīt vairākus bestsellerus, piemēram, Earberries un Fruits of Paradise, kas darināti no balza koksnes un pārklāti ar «kosmiskajiem putekļiem» - plānu, atstarojošu kristālisku pūderi. Gaisīgi vieglā Earberries ir pasaulē vēl neredzēta kolekcija. Košie un spilgtie dizaini ir ļoti izteiksmīgi, bet sver tikai 2 līdz 3 gramus.

Uz augšu
Back