Ašeradenam nav bažu, ka «Vienotība» varētu zaudēt ekonomikas ministra amatu

Dalīties draugiem E-pasts Drukāt Iesūtiet ziņu Komentāri

Arvils Ašeradens

FOTO: Evija Trifanova/LETA

Partijas «Vienotība» valdes priekšsēdētājam, no amata aizejošajam ekonomikas ministram Arvilam Ašeradenam pagaidām nav bažu, ka viņa vadītā partija varētu zaudēt ekonomikas ministra amatu.

Ašeradens žurnālistiem uzsvēra, ka koalīcijas partneri šodien apstiprinājuši atbalstu tam, ka «Vienotība» virza savu ekonomikas ministra kandidātu.

Koalīcijas partijas lūgušas iespēju frakcijām tikties ar ministra amata kandidātu un iespēju paust savu viedokli.

Pagaidām plānots, ka «Vienotība» savu kandidatūru ekonomikas ministra amatam varētu izvirzīt vismaz nedēļu pirms gaidāmā balsojuma 16.novembrī.

Kā ziņots, «Vienotība» šodien valdes sēdē nolēma pagaidām vēl nevirzīt jaunu kandidātu uz ekonomikas ministra amatu, respektējot koalīcijas partneru lūgumu saistībā ar valsts budžeta izskatīšanu Saeimā.

Saeima par ekonomikas ministra amata kandidātu varētu lemt 16.novembrī, un «Vienotība» savu kandidatūru varētu nolemt izvirzīt, nākot tuvāk šim datumam, skaidroja Ašeradens.

LETA jau ziņoja, ka Ašeradens nolēmis atstāt ekonomikas ministra amatu, lai kļūtu par «Vienotības» Saeimas frakcijas priekšsēdētāju, Solvitai Āboltiņai (V) šo amatu atstājot.

Uz augšu