Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Rīgā atbildīgie dienesti turpina cīņu ar lietus sekām

LETA
Rīgā atbildīgie dienesti turpina cīņu ar lietus sekām
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Šovakar Rīgā ceļus no lietus ūdeņiem atbrīvo jau desmit ūdens atsūknēšanas mašīnas, taču patlaban visas ielas ir izbraucamas, informēja Rīgas domes Satiksmes departamentā.

Visnopietnākā situācija šodien bijusi Ganību dambja un Bukultu ielas krustojumā, kur kustība bijusi apgrūtināta gan autobraucējiem, gan sabiedriskajam transportam, tai skaitā tramvajam. Tur ūdeni vienlaicīgi atsūknējušas pat divas mašīnas, jo transportu kustība bijusi gandrīz pilnībā paralizēta.

Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola skaidroja, ka darbu veikšanu apgrūtina no kokiem sabirušās lapas, kuras līdz ar straumi aizdambē ne tikai uz ielām esošās ūdens noteksistēmas, bet arī ūdens pieņēmējus. «Pašlaik visas ielas ir izbraucamas. Pilsētā strādā desmit ūdens atsūknēšanas mašīnas, taču nepieciešamības gadījumā varam piesaistīt vēl,» informēja Satiksmes departamenta pārstāve.

Savukārt pašvaldības SIA «Rīgas satiksme» pārstāvis Viktors Zaķis pastāstīja, ka salīdzinājumā ar situāciju dienas vidū patlaban situācija sabiedriskā transporta maršrutos ir uzlabojusies. Ietekmējoties no kopējiem sastrēgumiem ielās, autobusu maršruti šobrīd kavējas vidēji 30 minūtes, trolejbusu - 20 minūtes, bet tramvaju maršruti - vidēji piecas līdz desmit minūtes. Atjaunots arī ierastais 2.autobusa maršruts Ganību dambja rajonā. Šis maršruts lielā ūdens daudzuma dēļ uz laiku bija mainīts.

Šobrīd Rīgā bez apstājas ir lijis jau gandrīz 12 stundas, un atbildīgie dienesti informē, ka ūdens likvidācijas un lietus seku novēršana netiks pārtraukta un turpināsies, cik ilgi vien nepieciešams.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais