Bezvēsts pazudušais Ivans atrasts miris

Ilustratīvs attēls.

FOTO: bezvests.lv, Valsts policija

Bezvēsts pazudušais Ivans Berladens atrasts miris, liecina Valsts policijas (VP) oficiālā informācija. Ivans atrasts otrdienas vakarā pulksten 19 Grobiņas novada Dubeņos meža masīva brikšņos. Šobrīd viss liecina, ka policijas iepriekš izvirzītā versija par to, ka bērns varētu būt apmaldījies un klīdis viens - apstiprinās.

Lai gūtu pilnīgu apstiprinājumu šai informācijai, tiks nozīmēta ekspertīze.

Izmeklēšana šajā lietā turpinās.

Desmit dienas zēnu meklēja kopumā vairāk nekā 4000 cilvēku – Valsts policija, Nacionālie bruņotie spēki, Liepājas pilsētas pašvaldības policija, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, brīvprātīgo organizācija «bezvēsts.lv» un citi neskaitāmi brīvprātīgie.

Lūgta precizēt, vai saskaņā ar sākotnējo informāciju var apgalvot, ka bērnam nav konstatētas vardarbīgas nāves pazīmes, policijas pārstāve Ilze Jurēvica aģentūrai LETA norādīja, ka policija to vēl skaidros. Lai gūtu pilnīgu apstiprinājumu tam, tiks nozīmēta ekspertīze, uzsver policijā.

Ivanu esot atraduši policijas darbinieki kopā ar brīvprātīgajiem.

Jau ziņots, ka Valsts policija (VP) piecgadīgā Ivana Berladina meklēšanā Grobiņas novadā otrdien noteica 40 kvadrātkilometru lielu teritoriālo platību, kurā zēns varētu atrasties, informēja VP.

Šodien Grobiņas novadā turpinājās zēna meklēšana, piesaistot Nacionālos bruņotos spēkus un Liepājas pilsētas pašvaldības policiju, tāpat, ņemot vērā, ka šajā apkārtnē ir meži, tika piesaistīti arī vietējie brīvprātīgie - mednieki, kuri pārzināja apkārtnes mežus.

Tāpat arī iepriekšējā naktī Dubeņu apkārtnes pārmeklēšanā iesaistījās brīvprātīgo organizācija «bezvēsts.lv».

Ja ziņots, ka policijai bija izdevies iegūt jaunu pavedienu Liepājā pazudušā piecgadīgā zēna lietā. Puika ar sabiedrisko transportu aizbraucis uz Grobiņas novada Dubeņu ciemu, tāpēc meklēšana koncentrējās šajā rajonā. Izkāpjot Liepājā, Kuršu laukumā, zēns, visticamāk, sajaucis pieturvietas un tālāk braucis ar autobusu Grobiņas virzienā.

Konkrētā reisa šoferis policijai atzinis, ka autobusā iekāpušais zēns varētu būt līdzīgs pazudušajam Ivanam. Šoferis stāstījis, ka pieturā Kuršu laukumā iekāpuši daudzi pieaugušie un, kā jau šādos gadījumos ierasts, vadītājs nodomājis, ka zēns ir kopā ar kādu no viņiem. Tā dēvētā nulles biļete, kas paredzēta pirmsskolas vecuma bērniem, šajā gadījumā netika izdrukāta un izsniegta, jo konkrētais maršruts neskaitās starppilsētu, aģentūrai LETA vakar teica Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks Uģis Āva.

Uz augšu